Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 25, 14:40

„X faktoriuje“ – svečias iš Kubos: į Lietuvą pabėgo trokšdamas daugiau laisvės

Sekmadienio vakarą prie ekranų žiūrovus pakvies „X faktorius“ – muzikinis projektas, gebantis namuose sukurti šventę. Premjerinėje šio sezono laidoje pasirodys pirmieji apie didžiąją sceną svajojantys atlikėjai. Žiūrovus džiugins ne tik lietuvių, bet ir svečių iš užsienio pasirodymai.
Enrique Santos
Enrique Santos / TV3 nuotr.

Vienas tokių – iš Kubos sostinės Havanos į Lietuvą atvykęs Enrique Santos. Į mūsų šalį E.Santos pateko per Baltarusiją, o Pabradėje praleido net dvejus metus. Pasiprašęs politinio prieglobsčio, galiausiai oficialiai gavo leidimą gyventi šalyje. O vėliau atėjo laikas ir „X faktoriui“ – vaikinas užpildė anketą ir pateko ant scenos, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Ispaniškai kalbantis Enrique su teisėjais bendraus į pagalbą pasikvietęs vertėją. Ir nors vaikinas sunkiai tramdys jaudulį pieš kameras, pasiekęs sceną galiausiai atsipalaiduos. Enrique turi muzikinį išsilavinimą – yra baigęs Havanos konservatoriją. Jis yra profesionalus dainininkas, aktorius ir net šokėjas, kuriam savojoje šalyje pritrūko laisvės. Taip jis atsidūrė mūsų šalyje. Enrique džiaugiasi, kad jau turi pasirodymų Lietuvoje – į „X faktorių“ jis atvyko baigęs koncertą 4 valandą ryto!

TV3 nuotr./Enrique Santos
TV3 nuotr./Enrique Santos

Teisėjus iki ašarų prajuokins ir moksleivių grupė iš Ignalinos „Spurr“. Jaunieji rokeriai atliks dainą neįprastu pavadinimu „Faršas“. Didžiausias muzikantų noras – judėti į priekį, nesustoti ir raginti vienas kitą.

„Esame geriausi draugai ir atvažiavome užkariauti scenos. Grupės gitaristas ir vokalistas planuoja studijuoti mediciną, bosistas dar nežino, bet tikime, kad ir jam pasiseks ateityje. O aš planuoju stoti į karo akademiją“, – sakys vienas iš grupės narių.

Kol kas vaikinai dažniausiai koncertuoja nemokamai. Ateityje tikisi, kad galbūt pavyks uždirbti ir iš muzikos.

„Tikimės, kad kai studijuosime, ši grupė išgyvens. O galbūt mums seksis dar geriau. Galėsime pilnai atsiduoti savo muzikai“, – atviraus grupės nariai.

TV3 nuotr./„Spurr“
TV3 nuotr./„Spurr“

Pasirodymą išvydę teisėjai neslėps – daina priverčia nusijuokti.

„Energija superinė, vokalistas atrodo puikiai, suprantate, ką grojate“, – kalbės teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

„Absoliutus hitas. Tikiu, kad mes ilgą laiką niūniuosime šią dainą“, – juoksis Marijonas Mikutavičius.

TV3 nuotr./Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas
TV3 nuotr./Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas

Pirmoji „X faktoriaus“ laida – sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką