15min be reklamos
2021 11 28, 17:03 Atnaujinta 2023 03 10, 18:02

10 geriausiai vertinamų serialų, kurių veiksmas vyksta 6-ajame dešimtmetyje

6-asis dešimtmetis žavi daugelį – ne vienas norėtų atsidurti jame, pasipuošti vintažiniais rūbais, pasivažinėti to meto automobiliais. Tai laikotarpis, kai Jungtinės Valstijos išgyveno rekordinį klestėjimą, Europa stojosi ant kojų po Antrojo pasaulinio karo, stebino mokslo pažanga ir kūdikių bumas. Bent kuriam laikui nusikelti ten gali padėti 6-ąjį dešimtmetį atspindintys serialai – pateikiame dešimt tokių, kuriuos geriausiai vertina žiūrovai: nuo stilingų detektyvų iki jaudinančių dramų ir subtilių komedijų.
Geriausiai vertinami serialai, kurių veiksmas vyksta 6-ajame dešimtmetyje
Geriausiai vertinami serialai, kurių veiksmas vyksta 6-ajame dešimtmetyje / „Scanpix“ nuotr.

10 vieta – „Sekso magistrai“ („Masters of Sex“)

Seriale „Sekso magistrai“ daugiausia dėmesio skiriama realybėje gyvenusių seksualinio švietimo pionierių Williamo Masterso (akt. Michaelis Sheenas) ir Virginios Johnson (akt. Lizzy Caplan), atlikusių pirmuosius žmogaus seksualinės reakcijos tyrimus Vašingtono universitete Sent Luise, santykiams. Istorijos veiksmas prasideda 1956-ųjų spalį ir tęsiasi iki W.Masterso ir V.Johnson santuokos septintajame dešimtmetyje.

Tiesa, kai kurie skeptikai pažymėjo, kad seriale nemažai išgalvotų dalykų ir sutampa ne visi faktai apie pagrindinius veikėjus. Nepaisant to, „Sekso magistrai“ sulaukė kritikų pripažinimo ir 2013-aisiais pelnė „Auksinio gaublio“ nominaciją geriausios dramos kategorijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką