Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 24, 09:45

35 metus linksminę vaikus, garsieji Mapetai keliasi į filmą su ženklu N-18

Įsivaizduokite Mapetus, kurie geria, vartoja narkotikus ir užsiiminėja nesaugiu seksu. O jei jums jau daugiau nei 18 metų, pamatykite tai savo akimis filme „Žaisliukai suaugusiems“. Kino teatruose ši juodojo humoro komedija pradedama rodyti jau nuo šiandien, rugpjūčio 24-osios.
Komedija „Žaisliukai suaugusiems“
Komedija „Žaisliukai suaugusiems“ / Kadras iš filmo
Temos: 2 Komedija Kinas

„Man šis filmas buvo tikras iššūkis. Kaip nesijuokti iš scenarijuje parašytų juodai juokingų juokelių? Kaip filmavimo aikštelėje elgtis su lėlėmis, kurias dievinai beveik visą savo gyvenimą? Kaip į jas žiūrėti rimtai?“ – retoriškai klausia komikė Melissa McCarthy, kurią drauge su Mapetais, vaidinančią detektyvę, pamatysime filme.

Visame pasaulyje puikiai pažįstamų ir mylimų Mapetų istorija prasidėjo prieš daugiau nei šešiasdešimt metų, kuomet amerikiečių lėlininkas Jimas Hensonas su žmona Jane sukūrė pirmąsias lėles, vėliau itin išpopuliarėjusias edukaciniame seriale vaikams „Sezamo gatvė“ („Sesame Street“) bei komediniame seriale „Mapetų šou“ („The Muppet Show“).

Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“
Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“

Varliukas Kermitas su draugais ir toliau linksmina vaikus bei suaugusiuosius visame pasaulyje, bet šis filmas – ne apie juos. Ši nešvankaus juodojo humoro orgija pasakoja apie kitokias lėles. Švelniai tariant.

„Man labai patinka dirbti su lėlėmis, jie neturi Holivudo žvaigždėms būdingų įgeidžių, niekada neužgeria ir visad laiku pasirodo filmavimo aikštelėje. Štai atsakymas į klausimą, kodėl lėles myliu labiau nei žmones“, – juokiasi filmo „Žaisliukai suaugusiems“ režisierius Brianas Hensonas.

Neprestižinėje Los Andželo dalyje, į kurią turistai niekuomet neužsuka, nuo seno kartu sugyvena žmonės ir lėlės. Rajone verda savas smulkių nusikaltėlių, chuliganų, šulerių, apgavikų ir sukčių gyvenimas. Vieną dieną rajoną sukrečia žiauri lėliažudystė: nužudomas privataus detektyvo, buvusio policijos pareigūno Filo brolis. Netrukus nužudoma dar viena lėlė. Ir dar viena. Ir dar. Paaiškėja, kad serijinis lėliažudys metodiškai šalina kažkada itin populiaraus televizijos serialo „The Happytime Gang“ aktorius.

Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“
Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“
Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“
Kadras iš filmo/Komedija „Žaisliukai suaugusiems“

Suvokęs, kad kita auka žudiko sąraše bet kuriuo metu gali tapti jo buvusi meilė Dženė (Elizabeth Banks), Filas prisiekia sugauti nusikaltėlį. Kartu su buvusia savo partnere policijoje Kone Edvards (Melissa McCarthy), su kuria jį sieja bendra paslaptis, Filas leidžiasi medžioti paslaptingojo žudiko. Tačiau tyrimui įsibėgėjant, vis daugiau įkalčių rodo būtent į Filo pusę.

Purvina, nešvanki, politiškai nekorektiška ir isteriškai juokinga komedija „Žaisliukai suaugusiems“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šiandien, rugpjūčio 24 dieną.

VIDEO: Juodo humoro komedija - "Žaisliukai suaugusiems". Kinuose nuo rugpjūčio 24 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką