Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

51-ąjį gimtadienį Kristina Kaikarienė švenčia Tenerifėje: „Fejerverkai man šaudo visame pasaulyje“

Sausio 1-ąją vedybų planuotojai, renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei sukanka 51 metai. Gimtadienį garsi moteris tradiciškai pasitinka užsienyje. Šiemet K.Kaikarienė su šeima pasirinko Tenerifės salą.
Kristina Kaikarienė su šeima Tenerifėje
Kristina Kaikarienė su šeima Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.

Beveik savaitę poilsiui skyrusi vedybų planuotoja pasidžiaugė – kol Lietuvoje krenta pirmasis sniegas, ji su šeima mėgaujasi šilta saule.

„Pagalvojome, kad reikia vėl kažkur išvykti. Šįkart norėjome važiuoti ten, kur šilta. Taigi, tai jau tapo tradicija –  gimtadienį švenčiu su šeima ir išvažiavusi iš Lietuvos“, – Žmonės.lt sakė K.Kaikarienė.

Moteris pasakoja, jog Tenerifėje atostogas leidžia jau ne pirmą kartą. Dukrą Kristę ši sala traukia savo parkais ir gyvūnais, o K.Kaikarienei labai patinka vakarais sėdėti pakrantės kavinėse bei kepti jūros gėrybes ant kepsninės.

„Tik per atostogas su šeima galim sau leisti kartu pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti. Todėl visąlaik kepu blynus, ruošiu jūros gėrybes ir nuo to kaifuoju,“ – teigia moteris.

Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka

Vedybų planuotoja naujus savo metus, sako, pasitinkanti itin pozityviai: „Ir praėjusius, ir užpraėjusius metus vertinu puikiai. Viskas vis gerėja. Pozityviai žiūriu į gyvenimą. Daug bendrauju su jaunais žmonėmis ir nesijaučiu labai už juos vyresnė.

Nuo ryto nesėdžiu ir negalvoju, kam ką blogo galiu padaryti arba kodėl man reiktų supykti, jei kaimynas įsigijo geresnį automobilį ar bičiulė apsirengė naujus kailinius. Visada nuoširdžiai džiaugiuosi kitų pasiekimais, turbūt čia ir slypi mano energijos, jaunatviškumo paslaptis.“ 

Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka

Vis dėlto renginių organizatorė neslepia, kad šiais metais buvo ir nemalonių reikalų – teko lankytis teismuose. Tačiau K.Kaikarienė, sako, priimanti visus gyvenimo mestus iššūkius.

„Teisminiai dalykai niekada nebus malonūs. Mano atveju, tikriausiai reikia tiesiog išmokti pamoką, kad negalima pasitikėti ar tiesiog atsipalaiduoti ir džiaugtis, kai kažkas nori padaryti šventę savo moteriai. Reikia viskam turėti normalias sutartis. Bet nieko, tai normalus gyvenimas su tam tikrais pasikeitimais – kartais reikia apsilankyti ir teismuose. Nieko baisaus“, – šypsosi K.Kaikarienė.

Paklausta, ko linki sau, Kristina juokėsi, kad jau kelerius metus linki to paties, tačiau taip niekada neišpildo savo pažadų.

„Kaip ir kiekviena moteris tradiciškai žadu sau, kad pradėsiu vaikščioti į sporto klubą, tobulinsiu užsienio kalbas ir, garantuoju, jog viso to nepadarysiu, nes kitais metais vėl žadėsiu tą patį. Visiems šiems dalykams reikia pastangų. O juk kartais taip tingisi stengtis. Kadangi myliu save, tai leidžiu ir patinginiauti“, – juokavo K.Kaikarienė.

Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kristinos Kaikarienės atostogų Tenerifėje akimirka

Pasak renginių organizatorės, ji jau daug metų neprašo artimųjų konkrečių dovanų – šie sugeba nustebinti patys. Pavyzdžiui, šiemet į Tenerifę išsivežė keletą supakuotų dovanų, kurias atidarys tik gimtadienio rytą. 

„Vyras vieną kartą pasakė, kad jeigu ko nors noriu, tiesiog turiu pasakyti aiškiai ir bet kada. Tam nereikia gimtadienio ar kažkokios šventės. Tad, kai paprašau, vyras įvykdo norus. O gimtadienio dovanų neprašau. Artimi žmonės gerai mane pažįsta, jie žino, kaip galima mane pradžiuginti ar nustebinti. Sesuo ir artimos bičiulės šiemet į lagaminą pridėjo dovanų ir liepė atidaryti tik gimtadienio dieną.“

K.Kaikarienės gimtadienio data ypatinga – sausio 1-oji, tačiau juk visi dažniausiai būna jau pavargę nuo švenčių. Vis tik garsi moteris įvardija privalumą: „Fejerverkai mano gimtadienio proga šaudo visame pasaulyje ir man tai nieko nekainuoja!“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius