15min be reklamos
2022 11 05, 16:13

56-erių Nancy Hauck pagimdė savo sūnaus dukrą: procesą stebėjo visa šeima

Išskirtinis atvejis, kai 56-erių amerikietė Nancy Hauck tapo surogatine motina savo 32 metų sūnui Jeffui Hauckui ir jo 30 metų žmonai Cambriai, pasiekė finišą: moteris susilaukė savo anūkės. Devynias valandas trukusiame gimdyme dalyvavo ir jos sūnus, kuris šią patirtį pavadino „gražia akimirka“.
Nancy Hauck su vyru, sūnumi Jeffu, jo žmona Cambria ir anūkais
Nancy Hauck su vyru, sūnumi Jeffu, jo žmona Cambria ir anūkais / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kiek žmonių gali stebėti, kaip gimdo jų mama?“, – leidiniui „People“ sakė internetinių svetainių kūrėjas Jeffas Hauckas, dalyvavęs savo mamos Nancy Hauck, jo ir žmonos surogatinės motinos, gimdyme.

Nors kai kuriems ši situacija gali skambėti nejaukiai, Jeffas tikrai taip nemanė ir pridūrė, jog „tikrai ypatinga, kad tai bus mano dukra“. Gimdyme dalyvavo ir kiti artimieji – vyras Jasonas ir marti Cambria.

Apie devynias valandas gimdžiusi Nancy Hauck sakė, kad „tai buvo nepaprasta dvasinė patirtis“, kuria dalijosi visa šeima.

Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck su šeima
Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck su šeima

„Viskas praėjo puikiai ir mes jaučiamės tokie palaiminti, kad turime ją savo šeimoje“, – tikino po gimdymo atsigaunanti moteris.

Ji pridūrė, kad susilaukusi kūdikio, bet negalinti jo parsivežti kartu namo, susiduria su naujomis emocijomis: „Tai gilaus dėkingumo ir liūdesio dėl išsiskyrimo mišinys“.

56-erių Nancy nujautė, kad susilauks mergaitės. Jeffas Hauckas pasakojo, kad praėjus šešioms dienoms po to, kai mama sulaukė teigiamo nėštumo testo rezultato, ji „buvo pažadinta vidury nakties ir išgirdo švelnų balselį, kuris pasakė: „Mano vardas Hannah“.

Jutos technikos universiteto prorektorės pavaduotoja tuomet sužinojo, kad kūdikis bus mergaitė, o netrukus tuo įsitikino ir kiti. Nancy tai pavadino „tikrai ypatinga ir dvasinga patirtimi“.

Šeima naujagimei suteikė būtent šį vardą. Pora iš Sent Džordžo tikino, kad Hannah – puiki duoklė jos močiutei. 30-metė Cambria pasakojo, kad ieškodami vardo jie sužinojo, kad vardas Nancy yra kilęs iš Hannah“, o jie abu reiškia malonę.

„Iš karto supratau, kad tai bus dukros vardas“, – priduria C.Hauck.

Žmonės.lt primena, kad Nancy Hauck nusprendė būti surogatine motina savo sūnui Jeffui Hauckui, po to, kai jo žmonai buvo atlikta histerektomija (gimdos pašalinimas), todėl išnešioti kūdikį tapo nebeįmanoma, rašė „Daily Mail“.

Pasirodo, kad pagailėdama savo sūnaus ir marčios, Nancy nedrąsiai pasisiūlė būti poros surogatine motina. Tiesa, prieš tai ji net nemanė, kad tai bus įmanoma dėl jos amžiaus.

Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck
Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck

Visgi embrioną pavyko įsodinti.

„Niekada neįsivaizdavau, kad būdama 56 metų būsiu nėščia. Tai yra pats gražiausias dalykas!“ – sakė moteris.

Jos sūnus Jeffas ir žmona Cambria šešis metus kliovėsi pagalbinio apvaisinimo mėgintuvėlyje procedūromis, kol jiems gimė dvynukės Vera ir Ayva. Šiuo metu dukroms yra treji metai.

Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck ir jos šeima
Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck ir jos šeima

Kiek vėliau tokiu pat būdu pora susilaukė dar vienos dvynukų poros. Dabar jiems yra 11 mėnesių. Deja, šis gimdymas buvo itin sudėtingas, tad po jo Cambriai buvo atlikta histerektomija.

Po atliktos operacijos, pora vis dar turėjo daugiau užšaldytų embrionų, kuriuos tikėjosi panaudoti.

„Jie ilgus metus kovojo su nevaisingumu, tačiau turėjo septynis embrionus, kuriuos norėjo išbandyti dirbtinio apvaisinimo būdu ir nusprendė, kad nori juos visus panaudoti. Cambria nebegalėjo išnešioti vaikų, tad po kelių mėnesių man tiesiog kilo mintis, kad turėčiau pasisiūlyti tai padaryti.

Papasakojau apie tai sūnui, jis apsipylė ašaromis ir buvo sukrėstas... Tuo metu net nebuvau pasakiusi vyrui, bet jis labai mane palaikė“, – pasakojo Nancy.

Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck ir jos marti Cambria
Scanpix/SWNS nuotr./Nancy Hauck ir jos marti Cambria

Tačiau nepaisant jos pasiūlymo, niekas iš šeimos narių nemanė, kad tai bus įmanoma dėl jos amžiaus.

„Pasakiau sūnui ir jo žmonai, kad noriu, bet manau, kad būsiu sena. Tačiau mano nuostabai medikai pasakė, kad esu sveika ir galiu tai padaryti“, – džiaugėsi ji.

Medikų tyrimo rezultatai parodė, kad 56-erių Nancy yra tinkama surogatinei motinystei, tačiau buvo patarta veikti greitai, kol moteris neįžengė į menopauzę. Svarbu paminėti, kad ji iki tol ji yra išnešiojusi ir pagimdžiusi penkis sveikus vaikus bei nepatyrė jokių komplikacijų.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką