15min be reklamos

79-erių R.De Niro parodė septintąjį vaiką: atskleidė motinos ir dukters vardus

Savaitės pradžioje pramogų pasaulį apskriejo žinia, kad garbaus amžiaus aktorius Robertas De Niro (79) – jau septynių vaikų tėvas. Naujiena apie naujagimį jam netikėtai išsprūdo interviu metu, tačiau kino grandas tuomet daugiau neatviravo – jis neatskleidė nei vaiko lyties, nei vardo, nei jo mamos tapatybės. Vis tik po kelių dienų šios datalės pasiekė dienos šviesą.
Robertas De Niro
Robertas De Niro / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį pasaulį apskriejo netikėta žinia – aktorius Robertas De Niro neseniai sulaukė septintojo kūdikio. Praėjus kuriam laikui 79 metų aktorius, dalyvaudamas Gayle King laidoje „CBS Mornings“, kiek išsamiau prakalbo apie savo naujagimį.

Aktorius atskleidė, kad sulaukė mergaitės ir patvirtino gandus, jog mažylę jam pagimdė jo mylimoji kovos menų instruktorė Tiffany Chen.

Paklaustas, ar kūdikis buvo planuotas, aktorius atsakė teigiamai ir pridūrė, jog mažylės labai laukė.

„Laimė siekė mėnulį“, – apie dukros gimimą kalbėjo R.De Niro.

R.De Niro laidoje „CBS Mornings“ taip pat pasakojo, kad su mylimąja T.Chen dukrelę jiedu nusprendė pavadinti Gia Chen-De Niro.

Vyras pasidalijo ir pirmąją savo vaikelio nuotrauka.

Žinia, kad septintojo R.De Niro vaiko motina yra kovos menų instruktorė Tiffany Chen daugeliui aktoriaus gerbėjų nebuvo staigmena. Pora buvo nufotografuoti susikibę rankomis dar 2022 metų liepos mėnesį.

Negana to, šių metų kovą dėmesį patraukė suapvalėjęs Tiffany pilvukas. Tuo metu moteris pastebėta su aktoriumi išeinanti iš Kalifornijoje esančio italų restorano „Giorgio Baldi“.

„Scanpix“/AP nuotr./Robertas De Niro
„Scanpix“/AP nuotr./Robertas De Niro

Žmonės.lt primena, kad naujiena apie R.De Niro aplankiusius gandrus paaiškėjo gegužės viduryje, kai aktorius davė interviu „ET Canada“ žurnalistei. Pastaroji filmo „Krikštatėvis 2“ žvaigždės pasiteiravo, ką reiškia būti šešių vaikų tėvu. Tuomet Robertas De Niro patikslino, kad turi ne šešis, o septynis vaikus, mat pasaulį ką tik išvydo dar viena jo atžala.

„Man neseniai gimė kūdikis“, – pranešė Holivudo žvaigždė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robertas De Niro
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robertas De Niro

Roberto De Niro atstovas portalui dalymail.co.uk patvirtino, kad aktorius interviu metu nesuklydo – jis iš tiesų turi jau septynis vaikus.

Duodamas interviu apie tėvystę, aktorius svarstė, kad tėtis turi būti mylintis vaikus, bet prireikus – ir griežtas jiems.

„Nemėgstu nustatinėti taisyklių ir panašiai. Bet kartais tiesiog nėra kito pasirinkimo. Manau, bet kuris iš tėvų pasakytų tą patį“, – „ET Canada“ teigė Robertas De Niro.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robertas De Niro
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robertas De Niro

Primename, kad 2018-aisiais Holivudo išsiskyrė su žmona Grace Hightower, kurią buvo vedęs 20 metų. Jiedu susilaukė dviejų vaikų – Ellioto ir Helen.

Dar dviejų vaikų – Drenos ir Raphaelo – Robertas De Niro susilaukė su ankstesne žmona Diahnne Abbott.

Aktorius taip pat yra dvynukų Aarono ir Juliano tėvas. Juos aktoriui pagimdė buvusi mylimoji Toukie Smith.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką