Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 12, 16:18

A.Baldwinas dėl tragedijos filmo „Rust“ aikštelėje kaltina komandą: pateikė ieškinį

Pernai filmo „Rust“ filmavimo aikštelėje nužudytos operatorės Halynos Hutchins istorija dar toli gražu nebaigta. Norėdamas ištaisyti savo reputaciją, Alecas Baldwinas pateikė ieškinius dėl kino juostos ginklininko ir kelių darbuotojų aplaidumo po to, kai jie filmavimo aikštelėje jam perdavė užtaisytą pistoletą.
Alecas Baldwinas
Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Aktorius Alecas Baldwinas apkaltino keturis kino aikštelės darbuotojus – Hannah Gutierrez-Reed, Dave'ą Hallsą, Sarah Zachry ir Sethą Kenney – dėl to, kad filmavimo metu neužtikrino saugumo.

„Ši tragedija įvyko dėl to, kad į filmavimo aikštelę buvo atgabentos ir pistolete užtaisytos kovinės kulkos“, – rašė A.Baldwino advokatas Luke'as Nikasas priešieškinyje, kaip praneša kelios žiniasklaidos priemonės.

Alecas Baldwinas filmavimo aikštelėje / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas filmavimo aikštelėje / „Scanpix“ nuotr.

„Hannah Gutierrez-Reed kruopščiai nepatikrino kulkų ar ginklo, Dave'as Hallsas atidžiai neapžiūrėjo ginklo ir vis tiek paskelbė, kad jis saugus, prieš perduodamas Alecui Baldwinui, o Sarah Zachry neatskleidė, kad H.Gutierrez-Reed filmavimo aikštelėje elgėsi neatsargiai ir kėlė pavojų aplinkinių saugumui“, – tęsė L.Nikasas.

Jis pridūrė, kad Alecas siekia išvalyti savo reputaciją ir pareikalauti, kad kaltinamieji atsakytų už savo netinkamą elgesį.

Kaip rašo „New York Times“, A.Baldwinas ieškinyje kaltina S.Kenney, kuris tiekė visus filmo ginklus, kad jis netvarkingai laikė šaudmenis.

Jis taip pat citavo FBI ataskaitą, kurioje nurodoma, kad S.Zachry ir H.Gutierrezas-Reedas, rekvizito specialistas ir ginkluotės montuotojas, filmavimo aikštelėje nefiksavo visų kovinių kulkų.

Primename, kad šių metų vasarį Halynos Hutchins šeima teismui pateikė ieškinį, kuriame teigiama, kad Alecas Baldwinas pernai filmo „Rustas“ („Rust“) filmavimo aikštelėje „neatsargiai šovė ir nužudė“ operatorę. 42 metų H.Hutchins mirė pernai repetuojant filmo sceną po to, kai A.Baldwinas iš ginklo iššovė kulką. 63-ejų aktorius yra vienas iš kelių kaltinamųjų, įvardytų mirties ieškinyje, rašė BBC.

Neseniai byloje buvo pasiektas svarbus susitarimas. Paskelbta, kad Matthew Hutchinsas, filmavimo aikštelėje žuvusios Halynos Hutchins našlys, bus filmo vykdomasis prodiuseris ir gaus dalį pelno.

„Pasiekėme susitarimą, kurį turi patvirtinti teismas, dėl mirties bylos prieš filmo „Rust“ prodiuserius, įskaitant Alecą Baldwiną ir „Rust Movie Productions, LLC“. Pagal šį susitarimą mūsų byla bus nutraukta. Filmo „Rust“, kurį nuo šiol prodiusuosiu, filmavimas su visais pagrindiniais veikėjais bus atnaujintas 2023 m. sausį.

Nesu suinteresuotas kaltinti prodiuserius ar Alecą Baldwiną. Visi mes tikime, kad Halynos mirtis buvo baisus nelaimingas atsitikimas. Esu dėkingas, kad prodiuseriai ir pramogų bendruomenė susivienijo, jog pagerbtų Halynos paskutinį darbą“, – sakoma M.Hutchinso pareiškime.

Hutchinsų šeimos advokatai teigė, kad operatorė vis dar būtų gyva, jei filmo komanda būtų buvusi atsakingesnė ir nebūtų siekusi sutaupyti pinigų saugumo sąskaita.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką