Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 18:03

Naujausios žinios apie A.Baldwino nušautos operatorės bylą: pasiektas susitarimas

Pernai filmo „Rust“ filmavimo aikštelėje nužudytos operatorės Halynos Hutchins šeima aktoriui Alecui Baldwinui ir kitiems asmenims pateikė ieškinį, kuriame pareikšti kaltinamai dėl jos mirties. Trečiadienį aktoriaus advokato išplatintame pareiškime teigiama, kad byloje pasiektas svarbus susitarimas.
Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins
Alecas Baldwinas ir Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.

Skelbiama, kad Matthew Hutchinsas, filmavimo aikštelėje žuvusios Halynos Hutchins našlys, bus filmo vykdomasis prodiuseris ir gaus dalį pelno.

„Pasiekėme susitarimą, kurį turi patvirtinti teismas, dėl mirties bylos prieš filmo „Rust“ prodiuserius, įskaitant Alecą Baldwiną ir „Rust Movie Productions, LLC“. Pagal šį susitarimą mūsų byla bus nutraukta. Filmo „Rust“, kurį nuo šiol prodiusuosiu, filmavimas su visais pagrindiniais veikėjais bus atnaujintas 2023 m. sausį.

Nesu suinteresuotas kaltinti prodiuserius ar Alecą Baldwiną. Visi mes tikime, kad Halynos mirtis buvo baisus nelaimingas atsitikimas. Esu dėkingas, kad prodiuseriai ir pramogų bendruomenė susivienijo, jog pagerbtų Halynos paskutinį darbą“, – sakoma M.Hutchinso pareiškime.

Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.
Halyna Hutchins / „Scanpix“ nuotr.

„Per visą šį sudėtingą procesą visi išlaikė konkretų norą padaryti tai, kas geriausia Halynos sūnui. Esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios tragiškos ir skaudžios situacijos sprendimo“, – pareiškime teigė ir Aleco Baldwino advokatas Lukas Nikas.

Tikimasi, kad filmo režisierius Joelis Souza, kuris taip pat buvo sužeistas per filmavimą, grįš prie filmo.

„Tie, kuriems teko laimė leisti laiką su Halyna, žinojo, kad ji buvo nepaprastai talentinga, maloni, kūrybinga ir neįtikėtinai pozityvi. Gaila, kad pasaulis ją galėjo pažinti tik tokiomis aplinkybėmis, nes tai tikrai būtų buvę geriau padaryti per jos nuostabų darbą. Bet koks sprendimas grįžti ir baigti režisuoti filmą man galėjo būti prasmingas tik tuo atveju, jei jis būtų priimtas dalyvaujant Matthew ir Hutchinsų šeimai.

Nors tai tikrai liūdna, džiaugiuosi, kad dabar kartu užbaigsime tai, ką Halyna ir aš pradėjome. Visos mano pastangos kuriant šį filmą bus skirtos tam, kad pagerbčiau Halynos atminimą ir galėtumėte ja didžiuotis. Man didelė garbė tai įgyvendinti jos vardu“, – pareiškime sakė J.Souza.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Joelis Souza
ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Joelis Souza

Šių metų vasarį Halynos Hutchins šeima teismui pateikė ieškinį, kuriame teigiama, kad Alecas Baldwinas pernai filmo „Rustas“ („Rust“) filmavimo aikštelėje „neatsargiai šovė ir nužudė“ operatorę.

42 metų H.Hutchins mirė pernai repetuojant filmo sceną po to, kai A.Baldwinas iš ginklo iššovė kulką. 63-ejų aktorius yra vienas iš kelių kaltinamųjų, įvardytų mirties ieškinyje, rašo BBC.

Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr. /
Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr. /

Hutchinsų šeimos advokatai teigė, kad operatorė vis dar būtų gyva, jei filmo komanda būtų buvusi atsakingesnė ir nebūtų siekusi sutaupyti pinigų saugumo sąskaita.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką