Dabar populiaru
Publikuota 2022 11 15, 21:53

A.Pugačiovos ir M.Galkino šeimoje – šventė: atlikėja sulaukė vyro staigmenos

Rusijos garsenybės – humoristas Maksimas Galkinas ir dainininkė Ala Pugačiova – mini ypatingą sukaktį. Pora kartu – jau 21 metus. Meilės šventės proga abu vienas kitam skyrė sveikinimo žodžius, o Ala dar sulaukė ir vyro staigmenos.
Ala Pugačiova su šeima
Ala Pugačiova su šeima / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Meilės sukaktį minintys Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas vienas kitą sveikino socialiniuose tinkluose.

Neseniai Lietuvoje viešėjęs M.Galkinas pasveikino žmoną, instagrame pasidalinęs archyvine nuotrauka iš koncerto.

„21 metai kartu – myliu tave šiandien kaip ir pirmais metais, ir dar šiek tiek daugiau.

Maksimas Galkinas, užsienio agentas“, – rašė humoristas.

Tuo tarpu A.Pugačiova pasidalijo kadru, kuriam pozavo kartu su vyro dovanotomis gėlėmis.

„Šiandien mūsų šventė, mylimasis. 21 metai kartu.

Ačiū už gėles, kurias tu man atsiuntei. Laukiu mūsų susitikimo. Atvažiuok nors dienelei“, – kvietė dainininkė.

Ala Pugačiova ir net 27 metais už ją jaunesnis Maksimas Galkinas 2011 m. gruodžio 23-ąją įregistravo civilinę santuoką. Šį žingsnį pora žengė po dešimtmetį trukusios draugystės.

2017-aisiais, minėdami 16-ąsias buvimo kartu metines, savo meilę jie palaimino ir prieš Dievą. Rusijos žvaigždės tų metų lapkritį susituokė cerkvėje, o prie altoriaus juos lydėjo vaikai.

Šventėje taip pat dalyvavo ir Alos Pugačiovos dukra Kristina Orbakaitė, buvęs sutuoktinis ir artimas šeimos draugas Filipas Kirkorovas bei daugiau artimųjų ir draugų.

Ši santuoka Alai Pugačiovai – penktoji. Tikrosiomis vestuvėmis ji laikė būtent bažnytinę santuoką, mat ji daug prasmingesnė. Anot jos, civilinė santuoka buvo spontaniškas ir neapgalvotas žingsnis.

Porai 2013-aisiais gimė dvynukai – mergaitė ir berniukas, juos pagimdė surogatinė motina. Šiai procedūrai buvo panaudota prieš 11 metų užšaldyta Alos Pugačiovos kiaušialąstė.

Fotogalerija:

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Rugpjūčio pabaigoje A.Pugačiova su vaikais Liza ir Hariugrįžo į tėvynę, o M.Galkinas liko užsienyje. Tada žvaigždė sakė, kad jos vaikams laikas eiti į mokyklą, tačiau po mėnesio ji antrąkart paliko gimtinę ir vėl išvyko į Izraelį, mat dvyniai patyrė patyčias.

Vėliau Maksimas Galkinas buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Žmonės.lt primena, kad M.Galkinas neseniai surengė pasirodymus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Savo programoje jis turėjo ir lietuvišką, gerai žinomą hitą, kurį atliko padedant publikai.

Pasirodymo Šiauliuose metu publika pašėlo, išgirdusi, kaip Maksimas Galkinas atlieka legendinio atlikėjo Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“.

„Ačiū jums, mieli klausytojai gražiajame Šiaulių mieste! Kartą prieš daugelį metų, 2000-ųjų pabaigoje, koncertavau toje pačioje Šiaulių arenoje, praėjus metams po šių svetingų rūmų atidarymo.

Džiaugiuosi, kad vėl esu čia. Vaizdo įraše – ištrauka iš vakarykščio koncerto. Daina iš lietuvių dainininko Stasio Povilaičio repertuaro“, – rašė M.Galkinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką