Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Aktorė Bella Thorne ėmėsi naujo projekto: vos per savaitę – milijoninis uždarbis

Aktorė Bella Thorne (22 m.) anketą „OnlyFans“ platformoje susikūrė vos prieš savaitę, tačiau buvusi „Disney“ kanalo žvaigždė jau spėjo užsidirbti ne vieną milijoną.
Bella Thorne
Bella Thorne / Vida Press nuotr.
Temos: 1 Bella Thorne

Jaunoji socialinių tinklų žvaigždė, aktorė ir dainininkė Bella Thorne vos prieš savaitę nusprendė tapti mokamo turinio platformos „OnlyFans“ dalimi ir jau spėjo iš to neblogai uždirbti. Kaip rašo „Independent“, į merginos sąskaitą subyrėjo daugiau nei 2 mln. dolerių.

„OnlyFans“ platforma, įkurta 2016-aisiais technologijų verslininko Timothy Stokely, leidžia kūrėjams su prenumeratoriais dalytis turiniu, už jį sumokant tam tikrą sumą.

Ši svetainė itin populiari suaugusiems skirtų pramogų industrijoje. Jos atstovai su gerbėjais dalijasi erotinio pobūdžio nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Vida Press nuotr./Bella Thorne
Vida Press nuotr./Bella Thorne

Bella Thorne savo prenumeratorių už turinį prašo 20 dolerių per mėnesį. „Los Angeles Times“ jis sakė iš to jau uždirbusi 2 mln. dolerių, kuriuos planuoja investuoti į savo gamybos įmonę, dalį jų paaukoti labdarai.

Priežastį, kodėl nusprendė užsiregistruoti „OnlyFans“ platformoje Bella Thorne įvardijo tyrimą jos naujam filmui.

„Tai juosta, kuriai darau tyrimą, nes pati tuo dabar užsiimu. Kokie trūkumai ir pliusai? Ką tokios platformos kaip ši daro jos naudotojams? Kas jungia tavo gyvenimą ir gyvenimą „OnlyFans“ pasaulyje? Kaip tai gali tavo gyvenimą pakeisti į gerą ar į blogą?

Kaip toli esi pasiryžęs eiti? Galite būti manimi arba ta talentinga mergina iš Montanos, o „OnlyFans“ gali pakeisti jūsų gyvenimą – žinoma, jei to norite“, – sakė Bella Thorne.

Kaip teigiama, Bellos Thorne „OnlyFans“ puslapyje erotinio turinio nėra. Juo mergina naudojasi norėdama geriau pažinti savo gerbėjus.

Pasak „OnlyFans“, kūrėjams atitenka 80 proc. nuo uždirbtos sumos. Likusi dalis padengia jų „mokėjimų nukreipimo, apdorojimo, naudojimosi platforma, aptarnavimo“ ir kitas išlaidas.

Anketą šioje platformoje turi ir reperė Cardi B. Ji, kaip Bella Thorne, teigiama, erotinio turinio taip pat nekelia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aktorės Bellos Thorne gyvenimas – lyg kino filmas: nuo orientacijos iki keistų atsitikimų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius