2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Aktorė Gwyneth Paltrow įvardijo skyrybų su Chrisu Martinu priežastį

„Sąmoningu išsiskyrimu“ santuokos nutraukimą pavadinę aktorė Gwyneth Paltrow ir muzikantas, „Coldplay“ vokalistas Chrisas Martinas, panašu, yra tikra XXI amžiaus pora – net pasukę skirtingais keliais jie sugebėjo situaciją išspręsti be dramų. Bent jau taip teigia pati Gwyneth Paltrow. Prieš komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“), kurioje 42-ejų moteris pasirodė kaip žavinga Johnny Deppo herojaus žmona, premjerą žinoma moteris žurnalui „Marie Claire“ papasakojo apie savo išgyvenimus.
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow / Žurnalo „Marie Claire“ viršelis

„Labai sunkiai dirbome su Chrisu, kad išvystytume tokius santykius, kokie yra iki šiol. Esame labai artimi ir tai mane džiugina. Žinote, dabar jaučiu, kad šiuo metu mūsų bendravimas būtent toks, koks ir turėjo būti“, – apie dabartinę situaciją vasario mėnesio leidiniui kalbėjo aktorė.

Holivudo garsenybė įvardino ir jųdviejų skyrybų priežastį.

„Mano gyvenimas buvo taip surėdytas, kad stengiausi būti viskuo, visiems žmonėms. Taip gyventi nebegalėjau. Atrodė, kad nebeturiu teisės turėti savo poreikių, nuolat turėjau įrodinėti, kokia esu ypatinga, kiek daug verta ir tuo pačiu rūpintis kitais. Kažkuria prasme, tiesiog atsimušiau į sieną“, – be užuolankų pasakojo ji.

„ACME Film“ archyvo nuotr./Gwyneth Paltrow ir Johnny Deppas filme „Ūsuotasis ponas Mortdecai“
„ACME Film“ archyvo nuotr./Gwyneth Paltrow ir Johnny Deppas filme „Ūsuotasis ponas Mortdecai“

Tačiau nepaisant pakilimų ir nuosmukių, GwynethPaltrow sugebėjo išsaugoti draugiškumą ir visuomet tik šiltai atsiliepė apie 37-erių Chrisą Martiną. Spalį, pristatydama jo pasirodymą AIDS labdaros organizacijos „amFAR“ renginyje, aktorė sutuoktinį įvardijo kaip „Metų tėvą“.

Praėjusių metų kovą garsi pora po 10 santuokos metų paskelbė, kad kartu nebegyvens, o jau vasarą paaiškėjo, kad Chrisas Martinas užmezgė romaną su už jį 13 metų jaunesne aktore Jennifer Lawrence. Naujų sutuoktinio santykių Gwyneth Paltrow nekomentavo, galbūt dėl to, kad pati ji, bulvarinės spaudos teigimu, susiburkavo su serialo „Choras“ (angl. „Glee“) bendraautoriu Bradu Falchuku.

Gwyneth Paltrow tikino dabar besistengianti atrasti pusiausvyrą besirūpindama vaikais – 10-mete Apple ir 8-erių Mosesu – bei dirbdama.

„Manau, kad stengiuosi kaip galėdama, iš širdies. Sunku turėti vaikų ir siekti karjeros. Kai kurios moterys smerkia tokių motinų pasirinkimą. Tai demoralizuoja ir visai nepadeda“, – sakė ji.

Beje, šią savaitę moteris „Instagram“ pasidalino nuotrauka be makiažo ir su juo, parodydama, kad jos natūralus grožis neblėsta.

„Instagram“ nuotr./Gwyneth Paltrow be makiažo ir pasidažiusi
„Instagram“ nuotr./Gwyneth Paltrow be makiažo ir pasidažiusi

Komedijoje „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ Gwyneth Paltrow teko ekscentriškojo Johnny Deppo herojaus, aristokrato pono Čarlio Mordekajaus žmonos Džoanos vaidmuo. Elegantiška jų pora įsisuka į milžinišką aferą, kurios sūkuryje – dingęs brangus paveikslas, nacių auksas, pikti rusai ir britų slaptosios tarnybos tyrimas.

Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia jau sausio 23 dieną.

VIDEO: Filmo „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką