Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 22, 16:57

Aktorė M.Maškova – apie Rusijos mobilizaciją: „Mano broliai nedalyvaus šiame kare“

Aktorė Marija Maškova, žinomo Rusijos aktoriaus Vladimiro Maškovo dukra vos prasidėjus karui pasisakė prieš Rusijos vykdomus karinius veiksmus Ukrainoje, priešingai nei jos tėvas, aktyviai palaikantis Vladimiro Putino režimą. Dabar, Rusijos vadovui paskelbus apie dalinę mobilizaciją, M.Maškova vėl prabilo ir socialiniuose tinkluose paragino Rusijos piliečius sustabdyti šį „košmarą“.
Marija Maškova
Marija Maškova / Socialinių tinklų nuotr.

Rusijos aktoriaus ir propagandisto Vladimiro Maškovo dukra Marija Maškova sureagavo į diktatoriaus V. Putino pareiškimus apie dalinę mobilizaciją Rusijoje.

Savo instagramo paskyroje M.Maškova pasidalijo įrašu, kuriuo kreipėsi į Rusijos moteris su raginimu apsaugoti savo šeimos vyrus ir draugus Ukrainoje nuo karo.

„Po vasario 24-osios mane dažnai kamuoja košmarai. Jie kartojasi. Yra vienas, dėl kurio visada pabusdavau ir vėl negalėdavau užmigti. Tai buvo sapnas, kuriame mano jaunesnieji broliai šaudė į mano draugus Ukrainoje. Brangiausios Rusijos moterys! Jūs esate stiprios. Jūs esate drąsios. Bet kuriuo atveju – visada buvote. Antrajame pasauliniame kare mes gynėme savo žemę. Dabar esame kviečiamos prarasti vyrus, brolius, tėvus, vaikus, draugus dėl svetimų, ginant Donbaso žmones, nors po mano pranešimais yra tūkstančiai komentarų iš tų pačių žmonių, kuriuose jie prašo eiti į pragarą su savo gynyba ir tikina, kad jei mes nebūtume atėję 2014 m., nebūtų buvę karo.

Mano košmaras baigėsi. Mano broliai nedalyvaus šiame baisiame kare. Mano broliai yra su manimi. Sustabdykite savo košmarą. Aš nekviečiu į gatves, nes esu kitoje šalyje ir manęs ten nebus. Bet apskritai pasirinkimo galimybių lieka vis mažiau ir mažiau. Ir kiekvienas turės tai padaryti. Arba tai bus padaryta už jus. O tai irgi yra pasirinkimas“, – rašė M.Maškova.

Marija Maškova karą smerkė nuo pat pirmos Rusijos įsiveržimo į Ukrainą dienos, o anksčiau sakė, kad svajoja pamatyti V.Putiną Hagoje.

Žmonės.lt primena, kad kovą, duodama interviu CNN M.Maškova teigė, kad tėvo Vladimiro Maškovo palaikymas kariniams Rusijos veiksmams Ukrainoje „drasko jai širdį“. Karas supriešino šeimą, nors anksčiau jie ne kartą kartu filmavosi, kartu dalijo interviu.

V.Maškovas sudalyvavo kovo 18 dieną Maskvos Lužnikuose surengtame koncerte, kur susirinko tūkstantinės minios. Jis ten pasisakė palaikydamas Rusijos „operaciją“ Ukrainoje.

„Tai, kad dabar vyksta, neįmanoma įsivaizduoti, negalima leisti. Ir tai, kad daugybė rusų, tarp jų ir mano tėvas, tiki tuo, kad prievartą galima pateisinti, drasko man širdį. Bet tai niekis palyginti su tuo, ką dabar išgyvena ukrainiečių tauta žudoma“, – kalbėjo garsiojo aktoriaus dukra.

Marija Maškova / „Instagram“ nuotr. /
Marija Maškova / „Instagram“ nuotr. /

Ji pasakojo, kad paskutinio telefoninio pokalbio jau po minėto koncerto metu tėvas ją ragino grįžti iš Amerikos į Rusiją kartu su dukromis, kad „būtų gera rusė, atsiprašytų dėl išdavystės, būtų su rusų tauta ir kovotų prieš ukrainiečių nacius“.

M.Maškova sakė turinti daugybę draugų iš Ukrainos ir yra tikra – niekas iš jų neprašė Vladimiro Putino juos „gelbėti“.

Moteris suabejojo, ar dar kada nors galės grįžti į Rusiją. Ne vienerius metus kartu su vyru ir vaikais ji gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra atsisakiusi bet kokio darbo gimtinėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką