Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 06 25, 21:00

Aktoriai – apie tai, kaip filmuojamos sekso scenos: be užuolankų pasidalijo patirtimi

Filmuose bei serialuose vaidinantys aktoriai susiduria ir su sekso scenomis. Galutiniame rezultate dažnai jos atrodo tikroviškai, tačiau kaip vyksta patys filmavimai? Ar jų metu aktoriai iš tiesų susijaudina? Intymios scenos – ne visiems maloni užduotis, visgi egzistuoja ne viena tai palengvinanti technika, o tam tikrų paslapčių turi ir patys aktoriai. Pateikiame daugiau nei 20-imt pasakojimų apie „seksą“ prieš kameras. Štai viena prisiminė: „Aiškiai jutau jo erekciją, o jis buvo statistas, net ne aktorius.“
Sekso scenos filmuose Tik prenumeratoriams
Sekso scenos filmuose / Scanpix, Vida Press nuotr.

Ashtonas Kutcheris

Štai interviu apie filmą „Be įsipareigojimų“, kuriame gausu nuogybių, duodamas aktorius Ashtonas Kutcheris neslėpė, kad filmuotis sekso scenose su kolege Natalie Portman jam buvo sunku.

„Vaidinau tiek daug sekso scenų, kad nuo to pavargau. Niekada nemaniau, kad nuo visko, kas susiję su seksu, pavargsiu! Esi ten, filmuojiesi, ir tau kyla klausimas – ar mes turėsime nusifilmuoti dar vienoje sekso scenoje?

Režisierius grįždavo ir sakydavo: „Manau, kad tau reikia greičiau patirti orgazmą.“ Tada tavo vyriškas mačizmas sako: „Ne, ne, ne, ne. Man prireiktų daug daugiau laiko.“ Esu įsitikinęs, kad kiekvienas aktorius taip sako, bet tai visada šiek tiek sudėtingiau nei realiame gyvenime“, – pasakojo Holivudo žvaigždė.

Vida Press nuotr./Ashtonas Kutcheris, Natalie Portman
Vida Press nuotr./Ashtonas Kutcheris, Natalie Portman

Visgi A.Kutcheris atskleidė, kad turi slaptą sekso scenų techniką, kurios išmoko iš kino legendos, sero Laurence'o Oliviero.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką