Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Aktoriai Law ir Miller vėl drauge ir mėgaujasi saule Barbadose (nuotraukos)

Aktoriai Jude'as Law ir Sienna Miller, ištrūkę drauge pailsėti į saulėtąjį Barbadosą, davė pagrindo kalboms apie jų atsinaujinusį romaną.
Aktorių poilsis Barbadose
Aktorių poilsis Barbadose. / „15min“ nuotr.

Aktorė buvo pastebėta apsirengusi bikiniu su J.Law ir trimis jo vaikais viename baltasmėlių Karibų jūros paplūdimių sekmadienį. Be to, visi jie buvo nufotografuoti, kai mėgavosi pasiplaukiojimu valtele jūroje.

Sakoma, kad S.Miller pirmąją Kalėdų dieną praleido Barbadose, o J.Law su 12-mečiu Rafferty, 7-mečiu Rudy ir 9-erių dukra Iris čia atskrido antrąją švenčių dieną, pirmąją praleidę su vaikų motina aktore Sadie Frost Londone.

Pranešama, kad pora apsistojo paplūdimio viloje, kur visi drauge pirmadienį švęs S.Miller 28-ąjį ir antradienį J.Law 37-ąjį gimtadienius.

Tai pirmas atvejis, kai filmo „Alfis“ (Alfie) žvaigždės nufotografuotos drauge nuo jų išsiskyrimo 2006-aisiais, kai spauda paskelbė apie J.Law nuotykį su jo vaikų aukle.

Tačiau per beveik ketverius metus trukusią pertrauką jų santykiuose, abu aktoriai nesiliovė ieškoję tikrosios meilės – S.Miller nutraukė nepastovius santykius su aktoriumi Rhysu Ifansu ir šiemet įsivėlė į romaną su vedusiu aktoriumi Balthazar Getty, o J.Law – rugsėjį ketvirtą kartą tapo tėvu, kai amerikiečių modelis Samantha Burke po neilgai trukusio romano pagimdė jam mergaitę.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius