TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Aktorius Anthony Hopkinsas švenčia 47 metus be alkoholio: paviešino įkvepiantį įrašą

Aktorius ir režisierius, dukart „Oskaro“ laureatas Anthony Hopkinsas mini 47 metų blaivybės sukaktį. Jau beveik pusę amžiaus alkoholio nevartojanti žvaigždė ta proga pasidalijo įkvepiančia žinute.
Anthony Hopkinsas
Anthony Hopkinsas / Scanpix, Instagram nuotr.

Įkvepiančiame naujametiniame vaizdo įraše Anthony Hopkinas patikino, kad svarbu, jog nuo alkoholio priklausomi žmonės išdrįstų kreiptis pagalbos.

„Tiesiog noriu palinkėti visiems laimingų Naujųjų metų ir taip pat pasakyti, kad šiandien švenčiu 47 blaivybės metus. Tai žinutė, kuri neturi būti sudėtinga, bet, tikiuosi, naudinga. Esu sveikstantis alkoholikas. Žinau, kad yra žmonių, kurie kovoja su sunkumais“, – kalbėjo 84 metų A.Hopkinsas.

„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas
„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas

Taip pat jis pabrėžė, kad svarbu būti maloniems sau bei nebendrauti su netinkamais žmonėmis: „Gyvenkite savo gyvenimą. Didžiuokitės savo gyvenimu.“

A.Hopkinsas prisiminė situaciją, kurią asmeniškai patyrė prieš beveik penkis dešimtmečius, dar prieš pradėdamas blaiviai gyventi.

„Vieną dieną tiesiog turėjau pripažinti, kad su manimi kažkas tikrai negerai. Nesupratau, kad tai buvo tam tikra būklė – psichinė, fizinė, emocinė, vadinama alkoholizmu arba priklausomybe. Ir aš nesu narkotikų ekspertas – nesu joks ekspertas. Aš nieko neišmanau. Išskyrus tai, kad atradau gyvenimą, kuriame niekas manęs nekankina“, – pasakojo aktorius.

A.Hopkinsas paprašė visų jaunų žmonių, iš kurių tyčiojamasi dėl blaivaus gyvenimo būdo, atkreipti dėmesį. Aktorius skatino juos didžiuotis savimi.

„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas
„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas

„Neklausykite jų (besityčiojančių – red. past.). Neleiskite, kad jus žemintų. Depresija yra gyvenimo dalis, kartais nerimas. Gyvenimas yra sunkus, – patarė jis. – Tačiau, jei jums reikia pagalbos dėl bet kokios priklausomybės ar problemos, pasikalbėkite su kuo nors. Pasikalbėkite su žmogumi, kurį gerbiate, nesvarbu, ar tai būtų patarėjas, ar praeita „12 žingsnių programa“. Šios programos gali padėti nustatyti, kas esate. Tai nieko nekainuoja, bet tai suteiks jums visiškai naują gyvenimą.“

Toliau A.Hopkinsas sakė, kad jis „nėra geradarys“ ir juokavo, jog yra „senas nusidėjėlis, kaip ir visi“, tačiau turi „geriausią gyvenimą, kokį tik gali įsivaizduoti“.

„Taigi, kad ir kur būtumėte, kreipkitės pagalbos. Nesigėdykite. Didžiuokitės savimi, kad ir ką darytumėte. Neleiskite niekam jūsų nuvertinti. Jei norite pykti, pykite ant jų“, – pabrėžė jis.

Šį A.Hopkinso įrašą pakomentavo kino aktorius Hugh Jackmanas: „Gerai pasakyta.“ O kitas aktorius Alecas Baldwinas pabrėžė: „Myliu tave.“

Modelis Naomi Campbell pažymėjo: „Ačiū, Anthony Hopkinsai, jūs esate spindintis šviesos švyturys, įkvepiate mane sveikimo kelionėje...“

„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas
„Scanpix“ nuotr./Anthony Hopkinsas

A.Hopkinsas, kuris Naujųjų metų išvakarėse atšventė 85-ąjį gimtadienį, anksčiau yra atvirai pasakojęs apie savo kovą su alkoholizmu. 2018 m. vyras minėjo, kad religija padėjo jam atsitiesti.

„Tikiu, kad mes galime labai daug, – sakė Anthony per LEAP fondo kalbą. – Vis dar negaliu patikėti, kad mano gyvenimas yra toks, koks yra, nes turėjau mirti Velse, girtas ar panašiai.“

Aktorius taip pat pridūrė, kad mes galime save įkalbėti mirti arba galime save įkalbėti gyventi geriausią gyvenimą, kokį kada nors gyvenome: „Niekas nebuvo klaida. Visa tai buvo lemta.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius