Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 13, 16:24

Aktorius B.Cooperis susitikinėja su politike H.Abedin: porą suvedė A.Wintour

Panašu, jog Holivudo pasaulyje gimsta dar viena nauja žvaigždžių pora. „Page Six“ šaltinis pranešė, kad aktorius Bradley Cooperis susitikinėja su politike Huma Abedin.
Bradley Cooperis, Huma Abedin
Bradley Cooperis, Huma Abedin / „Scanpix“ nuotr.

Šaltiniai teigia, jog aktorius Bradley Cooperis ir buvusi politiko Anthony Weinerio žmona Huma Abedin susitikinėja jau kelis pastaruosius mėnesius, rašo pagesix.com.

Naują porą supažindino žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, kuri yra artima jiems abiem.

„Anna neabejotinai juos suvedė“, – sako vienas gerai informuotas šaltinis. „Ji su Bradley yra geriausi draugai ir dievina Humą.“

Scanpix nuotr. /Huma Abedin
Scanpix nuotr. /Huma Abedin

Anot šaltinių Bradley Cooperis su Huma Abedin slapta susitikinėja jau kelis mėnesius ir jiedu romaną stengiasi išlaikyti privatų. „Bradley išsiskyrė su Dianna Agron ir pradėjo susitikinėti su Huma“, – cituojamas neįvardytas asmuo.

Pastarasis taip pat pridūrė, kad H.Abedin „keliems draugams“ yra sakiusi, jog turi „naują vyrą, bet nepasakė, kas jis yra“. Ji laikė tai labai slaptai.

„Jie puikiai tinka vienas kitam, – teigia šaltinis. – Jie abu domisi valdžia, politika ir žmonių reikalais.“

Dar kiek anksčiau, „Page Six“ pastebėjo, kad gegužės 2 d. pora kartu atvyko į „Met Gala“ pokylį, tačiau atsidūrę ant raudonojo kilimo pasuko į skirtingas puses. Nuotraukose matyti 46 metų H.Abedin, pozuojanti prieš fotoaparatus, o 47 metų B.Cooperis – besilaikantis kiek atokiau nuo jos.

Scanpix nuotr. /Huma Abedin „Met Gala“ pokylyje
Scanpix nuotr. /Huma Abedin „Met Gala“ pokylyje

Nauja aktoriaus mylimoji Huma Abedin yra žinoma ne tik kaip politikos atstovė, bet ir kaip knygų autorė. Musulmonė savo memuarų knygoje „Both/And: Abedin“ pasakojo, kaip ji prarado nekaltybę su Anthony Weineriu, už kurio ištekėjo būdama 32 metų. Moteris teigė, kad pora, turinti bendrą 10 metų sūnų Jordaną, šiuo metu yra „baigiamajame skyrybų etape".

„Bradley yra, švelniai tariant, didelis žingsnis į priekį nuo Anthony Weinerio“, – apie naują moters mylimąjį sako šaltinis.

A.Weineris, buvęs demokratų kongresmenas iš Niujorko, 2017 m. buvo nuteistas 21 mėnesiui kalėjimo už seksualinį bendravimą su nepilnamete. Apie 15 mėnesių jis praleido Federaliniame medicinos centre Devense, Masačusetso valstijoje.

„Man sudaužė širdį, pažemino. Taip ilgai gyvenau su gėdoje“, – „The Cut“ sakė H.Abedin. „Žvelgiant iš laiko perspektyvos, buvau patyrusi didžiulę traumą.“

H.Abedin pridūrė, kad dabartinio naujai užgimusio romano iniciatorę 72 metų A.Wintour po šio sekso skandalo jai labai padėjo atsitiesti. Ji pridūrė, kad jos ėjo į pasimatymus kine: „Ir tiesiog būdama su ja jaučiausi normali ir mylima.“

57 metų H.Abedin ir 57 metų A.Weineris dabar gyvena ir kartu augina vaikus tame pačiame Union Square pastate.

Tuo metu B.Cooperis su buvusia sužadėtine, modeliu Irina Shayk turi penkerių metų dukrą Lea, kuri taip pat dalyvavo šių metų „Met Gala“ pokylyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką