2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Aktorius Kevinas Spacey stos prieš teismą dėl kaltinimo seksualiniu užpuolimu

JAV aktorius Kevinas Spacey pirmadienį turėtų stoti prieš teismą Nantakete dėl kaltinimo 2016 metais šioje nedidelėje Masačusetso valstijos saloje, bare, grabinėjus vieną jaunuolį.   
Kevinas Spacey filme „Amerikos grožybės“
Kevinas Spacey filme „Amerikos grožybės“ / Kadras iš filmo
Temos: 1 Kevinas Spacey

Kevinas Spacey jau anksčiau sakė, kad padarys kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl kaltinimo seksualiniu užpuolimu ir fizinio smurto panaudojimu.

Jis teisme pasirodys praėjus kiek daugiau nei metams po to, kai buvusi Bostono televizijos laidų vedėja Heather Unruh apkaltino buvusią „Kortų namelio“ žvaigždę jos sūnaus seksualiniu užpuolimu. Vaikinui incidento metu buvo 18 metų.

Anot žurnalistės, aktorius jos sūnų užpuolė populiariame bare „Club Car“, kur vaikinas dirbo padavėju.

Kevino Spacey advokatas Alanas Jacksonas suabejojo jaunuolio parodymais, atkreipdamas dėmesį, kad šis iškart nepranešė apie patirtą prievartą.

Aktoriui gali būti skirta iki penkerių metų nelaisvės, jei jis bus pripažintas kaltu.

Tai pirmoji baudžiamoji byla du „Oskarus“ pelniusiam 59 metų Kevinui Spacey nuo tada, kai 2017-aisiais jam buvo mesti kaltinimai dėl kitų seksualinės prievartos atvejų.

Teisėjas atmetė Kevino Spacey prašymą leisti jam asmeniškai nedalyvauti pirmadienį numatytame Nantaketo apygardos teismo posėdyje. Aktorius tvirtino, kad jo dalyvavimas padidins neigiamą šios bylos viešumą.

Vida Press nuotr./Kevinas Spacey seriale „Kortų namelis“
Vida Press nuotr./Kevinas Spacey seriale „Kortų namelis“

Heather Unruh 2017 metų lapkritį žurnalistams sakė, kad Kevinas Spacey nugirdė jos sūnų ir tada grabinėjo jo genitalijas. Anot moters, vaikinas paspruko iš baro, kai aktorius nuėjo į tualetą.

Kai gruodį Kevinui Spacey buvo oficialiai pareikštas kaltinimas, jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Frenko Andervudo – „Netflix“ seriale „Kortų namelis“ jo įkūnyto herojaus – maniera sako: „Tikrai nemokėsiu už tai, ko nepadariau“. Neaišku, ar aktorius turėjo galvoje jam pareikštą kaltinimą.

Kevinas Spacey sulaukė ir daugiau kaltinimų nederamu lytiniu elgesiu.

Pirmasis tuo jį viešai apkaltino aktorius Anthony Rappas, tvirtinęs, kad Kevinas Spacey jį lytiškai išnaudojo 1986-aisiais, kai vaikinui tebuvo 14 metų. Kevinas Spacey, kuriam minėto incidento metu buvo 26-eri, sakė nieko panašaus nepamenantis, tačiau atsiprašė, jei tai iš tiesų nutiko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką