15min be reklamos
2014 01 03, 16:24

Aktorius Shia LaBeoufas pasamdė oro reklamos lėktuvą, kad atsiprašytų už plagijavimą

Holivudo aktorius Shia LaBeoufas rašytojo Danielio Cloweso atsiprašė, nusamdęs lėktuvą, kuris danguje virš Los Andželo dūmais išrašė atsiprašymo žinutę.
Shia Labeoufas
Shia Labeoufas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Shia LaBeoufas

„Transformerių“ („Transformers“) žvaigždė neseniai buvo apkaltina nuplagijavusi D.Cloweso komiksų knygą „Džastinas M.Deimienas“ trumpame filme „Hovardas Kanturas“ („Howard Cantour“), kurį režisavo. Vėliau Sh.LaBeoufas atsiprašė už tai, kad nenurodė tos knygos kaip savo įkvėpimo šaltinio.

„Negaliu atsiprašyti pakankamai. Visuomet gailėsiuosi, kad taip nutiko. Pasitikėjimas sunkiai pelnomas, o aš tai sujaukiau... Pone Clowesai, galiu tik prašyti jūsų, kad mano atsiprašymą vertintumėte kaip vieną pakopą siekiant ištaisyti šį nesusipratimą tarp mūsų. Aš atsiprašau“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė jis.

„Twitter“ nuotr./Shia Labeoufo atsiprašymas danguje
„Twitter“ nuotr./Shia Labeoufo atsiprašymas danguje

O šią savaitę aktorius „Twitter“ paskelbė, kad nusamdė specialų lėktuvą, jog šis dar ir danguje užrašytų jo atsiprašymą.

Jis įdėjo ir to 8 km ilgio atsiprašymo nuotrauką, kurioje matyti užrašas: „Atsiprašau, Danieli Clowesai“.

Lėktuvą išnuomojusios kompanijos bosai to užrašo nuotrauką paskelbė ir savo „Twitter“ paskyroje, kur prirašė: „Shia LaBeoufas Los Andžele atsiprašo Danielio Cloweso pasitelkdamas mūsų rašymo danguje komandą! 5 mylių ilgio atsiprašymas. Tai didelis atsiprašymas!“.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką