15min be reklamos
2012 07 07, 19:00

Amerikiečių žurnalas pasityčiojo iš hercogienės Catherine – „papuošė“ ją supuvusiais dantimis

Kembridžo hercogienės Kate Middleton išdarkyta nuotrauka pasirodė ant vieno iš JAV žurnalų viršelio. Pasinaudojus kompiuterine nuotraukų tvarkymo programa, Catherine (30) nepriekaištinga šypsena buvo subjaurota geltonų ir byrančių dantų.
Žurnalo viršelis su hercogiene Catherine
Žurnalo viršelis su hercogiene Catherine

Teigiama, kad tokia karališkosios šeimos narės nuotrauka vaizduoja amerikiečių susidarytą stereotipą apie britus, jie mano, kad visų britų dantys yra sugedę. Fotomontažas buvo išspausdintas ant proginio „The New Republic“ žurnalo, kuriame pasakojama apie Didžiosios Britanijos ateitį, viršelio. Šalia Catherine nuotraukos yra užrašas: „Kažkas pūva. Paskutinės Didžiosios Britanijos dienos“, rašo Dailymail.co.uk.

Ne paslaptis, kad praėjusiais metais Catherine išleido tūkstančius svarų sterlingų, kad galėtų puikuotis idealia šypsena. Prancūzų stomatologas Didieris Fillionas panaudojo paslėptas kabes, kad pakoreguotų Kate dantis, tačiau pasistengė,  kad šypsena nebūtų holivudinė, o būtų tiesiog natūraliai graži.

„Jis tik šiek tiek pakeitė kai kurių dantų padėtį. Jie atrodo taip gerai, nes nėra tobulai sulygiuoti“, – sakė stomatologo padėjėjas Bernardas Touati.

Kuomet princas Charlesas, irgi turėjęs problemų su dantimis, juos susitraukė, JAV buvo sukurtas animacinio serialo „Simpsonai“ personažas daktaras Fillionas. Gendantys britų dantys yra vienas iš amerikiečių juoko ir anekdotų objektų.

Po šios publikacijos žaviąją hercogienę pradėjo ginti net interneto komentatoriai. „Taip negražu. Aš nesu imperialistas, bet ji atrodo esanti tikras žmogus. Ji jauna, graži ir privilegijuota“, „Įdomu, ar tai yra tie patys kritikai, kurie seka Kardashian šeimos gyvenimą ar visas kitas nesąmones, kurias kuria Holivudas?“.

Vienas komentatorius netgi pareiškė, kad už tokį viršelį reiktų paduoti žurnalą į teismą. Kitas komentatorius neabejojo, kad žurnalo leidėjai žinojo, kad Catherine išliks ori ir nepasakys nė žodžio, leisdama jiems išsisukti.

Scanpix nuotr./Catherine
„Scanpix“ nuotr./Catherine

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką