Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Angelina Jolie ragina priimti vaikus nuo fotografų saugantį įstatymą

Angelina Jolie ragina priimti naują įstatymą, kuris saugotų įžymybes ir jų šeimų narius nuo padorumo ribas peržengiančių fotografų, kad jie nesiartintų prie jų vaikų.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Holivudo žvaigždė su partneriu Bradu Pittu augina šešis vaikus ir garsiąją šeimynėlę nuolat persekioja paparacai.

Pasak A.Jolie, kai kurie fotografai išgąsdina mažylius, kai prisiartina per daug arti. Nors sako nesiruošianti uždrausti fotografams dirbti savo darbą, tačiau norėtų, kad būtų įstatymas, verčiantis juos laikytis atstumo bei naudotis teleobjektyvais, kad nenervintų vaikų.

„Aš tikrai manau, tikrai tikiuosi, kad kada nors atsiras įstatymas, nurodantis, per kokį atstumą jie su fotoaparatais gali prisiartinti prie vaikų. Nes aš manau, kad reikėtų, jog būtų aiškiau (nurodyta), jog tai nėra sveika emociškai. O su tele objektyvais, tai nebe svarbu“, – sakė ji Larry Kingo pokalbių laidoje.

„Žinote, esu žmogus, kuris norėtų įstatymo dėl atstumo, per kurį jie turi laikytis nuo vaikų. Todėl manau, kad mes stengiamės tvarkyti šiuos reikalus. Tai paprasta ir praktiška“, –sakė ji.

„Kai esi vienas iš tėvų, tu tegali pabandyti užtikrinti, kad jie (vaikai) nemanytų, jog tai kelia kokią nors grėsmę, todėl šypsaisi, kad jie nejaustų neigiamų emocijų“, – paaiškino aktorė.

B.Pittas yra kartą raginęs parengti vaikus ginantį įstatymą . Jis sako, kad „negerbia“ pasalūnų, kurie persekioja šeimą ir šaukia vaikus vardais, kad galėtų padaryti gerą jų nuotrauką.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius