Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Angelina Jolie ragina priimti vaikus nuo fotografų saugantį įstatymą

Angelina Jolie ragina priimti naują įstatymą, kuris saugotų įžymybes ir jų šeimų narius nuo padorumo ribas peržengiančių fotografų, kad jie nesiartintų prie jų vaikų.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Holivudo žvaigždė su partneriu Bradu Pittu augina šešis vaikus ir garsiąją šeimynėlę nuolat persekioja paparacai.

Pasak A.Jolie, kai kurie fotografai išgąsdina mažylius, kai prisiartina per daug arti. Nors sako nesiruošianti uždrausti fotografams dirbti savo darbą, tačiau norėtų, kad būtų įstatymas, verčiantis juos laikytis atstumo bei naudotis teleobjektyvais, kad nenervintų vaikų.

„Aš tikrai manau, tikrai tikiuosi, kad kada nors atsiras įstatymas, nurodantis, per kokį atstumą jie su fotoaparatais gali prisiartinti prie vaikų. Nes aš manau, kad reikėtų, jog būtų aiškiau (nurodyta), jog tai nėra sveika emociškai. O su tele objektyvais, tai nebe svarbu“, – sakė ji Larry Kingo pokalbių laidoje.

„Žinote, esu žmogus, kuris norėtų įstatymo dėl atstumo, per kurį jie turi laikytis nuo vaikų. Todėl manau, kad mes stengiamės tvarkyti šiuos reikalus. Tai paprasta ir praktiška“, –sakė ji.

„Kai esi vienas iš tėvų, tu tegali pabandyti užtikrinti, kad jie (vaikai) nemanytų, jog tai kelia kokią nors grėsmę, todėl šypsaisi, kad jie nejaustų neigiamų emocijų“, – paaiškino aktorė.

B.Pittas yra kartą raginęs parengti vaikus ginantį įstatymą . Jis sako, kad „negerbia“ pasalūnų, kurie persekioja šeimą ir šaukia vaikus vardais, kad galėtų padaryti gerą jų nuotrauką.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius