2023 01 22, 19:29

„Apollo 11“ astronautas B.Aldrinas vedė ketvirtą kartą: vestuvės – per 93-iąjį gimtadienį

Buvęs JAV astronautas, „Apollo 11“ misijos dalyvis Buzzas Aldrinas vedė ketvirtą kartą. Su 63-ejų mylimąja Anca Faur jis susituokė per savo 93-iąjį gimtadienį.
Buzzas Aldrinas, Anca Faur, „Apollo 11“ komanda
Buzzas Aldrinas, Anca Faur, „Apollo 11“ komanda / „Twitter“ ir „Scanpix“ nuotr.

Buzzas Aldrinas – vėl vedęs vyras, rašo BBC. Buvęs kosmonautas teigia, kad jis ir jo ketvirta žmona Anca Faur „susijaudinę kaip paaugliai“.

Nuotraukomis iš Los Andžele įvykusios ceremonijos B.Aldrinas pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“. Kaip pažymėjo žinomas vyras, vestuves jis iškėlė per savo gimtadienį.

„Per savo 93-iąjį gimtadienį ir tą dieną, kai mane pagerbs „Living Legends of Aviation“ (kaip gyvą aviacijos legendą – red. past.), džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad aš ir mano ilgametė mylimoji Anca Faur tapome vyru ir žmona“, – rašė Buzzas.

Ypatingą dieną A.Faur vilkėjo baltą nuotakos suknelę, o B.Aldrinas – juodą kostiumą.

63 metų A.Faur, chemijos inžinerijos mokslų daktarė, yra B.Aldrino bendrovės „Buzz Aldrin Ventures“ vykdomoji viceprezidentė.

Anot „People“, Buzzas pirmą žmoną Joan Archer vedė 1954 m. Sutuoktiniai susilaukė trijų vaikų, bet 1974 m. santuoka iširo.

„Scanpix“ nuotr./Buzzas Aldrinas
„Scanpix“ nuotr./Buzzas Aldrinas

1975 m. B.Aldrinas vedė Beverly Van Zile, tačiau jų santykiai nutrūko vos po trejų metų.

Dar po dešimties metų B.Aldrinas susituokė su Lois Driggs Cannon. Ši santuoka truko 24 metus – nutrūko 2012-aisiais.

„Scanpix“ nuotr./Buzzas Aldrinas
„Scanpix“ nuotr./Buzzas Aldrinas

Buzzas Aldrinas buvo vienas iš legendinės 1969 m. „Apollo 11“ misijos dalyvių ir kartu su Neilu Armstrongu ir Michaeliu Collinsu tapo pirmaisiais žmonėmis, kurie išsilaipino ir vaikščiojo Mėnulyje. Dabar iš trijulės gyvas jis likęs vienintelis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką