Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 31, 09:04

„Asas Maverikas“ padovanojo Tomui Cruise'ui pirmąjį 100 milijonų premjeros savaitgalį

Kultinio filmo „Asai“ (angl. „Top Gun“) tęsinys „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) padovanojo Holivudo superžvaigždei Tomui Cruise'u pirmąjį 100 milijonų eurų premjeros savaitgalį bilietų kasose.
Tomas Cruise'as
Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.

Filme „Asas Maverikas“ aktorius dar kartą atlieka JAV karinio jūrų laivyno piloto Maveriko vaidmenį, kurį pirmąkart suvaidino 1986-ųjų originaliame filme „Asai“.

Kino studija „Paramount Pictures“ pranešė, kad per pirmąsias tris dienas vien tik Šiaurės Amerikos kino teatruose tęsinys uždirbo 124 milijonus dolerių (115 mln. eurų). Viso likusio pasaulio bilietų kasos suprekiavo dar tiek pat, todėl galutinai filmas „Asas Maverikas“ premjeros savaitgalį surinko net 248 milijonus dolerių (230 mln. eurų).

Du Kine nuotr./Tomas Cruise'as
Du Kine nuotr./Tomas Cruise'as

„Šie rezultatai yra nepaprastai, nepaprastai fantastiški.“ – sakė Chrisas Aronsonas, kino studijos „Paramount Pictures“ platinimo JAV padaliniuose prezidentas. „Džiaugiuosi už visus. Džiaugiuosi dėl kino studijos, dėl Tomo, dėl filmo kūrėjų.“

Ankstesnis didžiausias aktoriaus Tomo Cruise'o filmo premjeros savaitgalis įvyko 2005 m. su veiksmo filmu „Pasaulių karas“ (angl. „War of the Worlds“), kuris bilietų kasose surinko 64 milijonus dolerių (59 mln. eurų).

59-erių metų aktoriui Tomui Cruise'ui sugrįžimas į Maveriko vaidmenį taip pat tapo ketvirtu pagal dydį COVID eros filmų premjeros savaitgaliu, atsilikdamas tik Žmogui-vorui, daktarui Streindžui bei Betmenui.

Neseniai Jungtinėje Karalystėje filmo „Asas Maverikas“ išankstinėje premjeroje prie aktoriaus Tomo Cruise'o prisijungė Kembridžo hercogas ir hercogienė.

Vida Press nuotr./Kate Middleton ir princas Williamas, Tomas Cruise'as
Vida Press nuotr./Kate Middleton ir princas Williamas, Tomas Cruise'as

Kritikai giria aktoriaus Tomo Cruise'o sugrįžimą į Maveriko vaidmenį ir naująjį filmą vadina „barjerus laužančiu tęsiniu“, „absurdiškai įdomiu filmu“ ir „neabejotinai geriausiu veiksmo filmu per daugelį metų“.

Filmas „Asas Maverikas“, kuris žada įspūdingas oro kovas, pavojingus manevrus, be žado paliekančius specialiuosius efektus ir fantastišką aktorių komandą, kinuose nuo gegužės 27 d.

VIDEO: ASAS MAVERIKAS | Kinuose nuo gegužės 27 d. | Oficialus anonsas | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką