15min be reklamos

Atlikėja Jessie J tapo mama: žvaigždei gimė berniukas

34-ejų britų atlikėja Jessie J penktadienį gerbėjams pranešė džiugią žinią – jai gimė berniukas.
Jessie J
Jessie J ir jos nėštumo akimirkos / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Džiugią žinią Jessie J savo sekėjams paskelbė instagrame. Atlikėja atskleidė, kad jai gimė berniukas.

„Prieš savaitę pasikeitė visas mano gyvenimas. Į šį pasaulį atėjo mano sūnus, o mano širdis tapo dvigubai didesnė. Jausmas neapsakomas. Aš įsimylėjusi. Jis yra stebuklingas, visų mano svajonių išsipildymas, visas mano pasaulis. Mums abiem su juo puikiai sekasi. Sugeriu kiekvieną sekundę ir vis dar negaliu patikėti, kad jis tikras, mano ir čia... Visiems, kurie sekėte mano kelionę iki šios akimirkos, dėkoju už nuolatinę meilę ir palaikymą“, – rašė Jessie J.

„Scanpix“ nuotr./Jessie J
„Scanpix“ nuotr./Jessie J

Primename, kad sausio pradžioje popmuzikos žvaigždė savo instagrame džiugiai paskelbė, kad laukiasi pirmagimio. Kartu ji pasidalijo ir jautriu vaizdu įrašu.

„Esu tokia laiminga ir išsigandusi, kad pagaliau galiu tuo pasidalyti. Prašau, būkite su manimi švelnūs“, – paskelbusi vaizdo įrašą, kuriame matyti jos didėjantis pilvukas bei kitos nėštumo akimirkos, rašė Jessie J.

„Jei atvirai, tiesiog norisi viešai verkti vilkint katytės kostiumėlį ir valgyti šokoladu aplietą agurką be jokių klausimų“, – šmaikštaudama pridūrė ji.

Žmonės.lt primena, kad britų atlikėja Jessie J 2021-ųjų rudenį patyrė persileidimą. Nors nėštumą tąkart dainininkė slėpė, žinia apie prarastą kūdikį ji pasidalijo viešai instagrame.

„Vakar ryte juokiausi, draugui sakydama: „Nors rimtai, kaip aš praleisiu rytojaus koncertą Los Andžele, visai publikai nepasakiusi, kad esu nėščia“. Vakar popiet bijojau minties, kad vyksiu į koncertą palūžusi po trečios echoskopijos metu išgirstos žinios, kad kūdikio širdis nebeplaka.

Jaučiu, kad nebevaldau savo emocijų. Galbūt gailėsiuosi, kad tai paskelbiau. Galbūt ir ne. Iš tikrųjų nežinau.

Žinau, kad šį vakarą noriu dainuoti. Ne todėl, kad vengčiau sielvarto ar proceso, bet todėl, jog žinau, kad dainavimas man padės.

Jessie J / Socialinių tinklų nuotr.
Jessie J / Socialinių tinklų nuotr.

Per 2 metus surengiau 2 pasirodymus ir mano sielai to reikia. Šiandien to reikia dar labiau. Žinau, kad kai kurie žmonės manys, jog turėčiau tiesiog tai atšaukti, tačiau šiuo metu man aišku viena. Dainuoti pradėjau dar būdama jauna, siekdama užpildyti savo sielą ir atlikti meilės sau terapiją. Tai niekada nepasikeitė, tad turiu šį įvykį turiu išgyventi savo būdu.

Noriu būti sąžininga ir tikra bei neslėpti to, ką jaučiu. Aš to nusipelniau. Noriu būti tokia, kokia galiu būti šią akimirką. Taip turiu elgtis ne tik dėl publikos, bet ir dėl savęs pačios bei savo mažojo kūdikėlio, kuris padarė geriausia, ką galėjo.

Pažįstu save ir žinau, kad apie tai kalbėčiau scenoje, nes tokia esu. Taigi vietoj verksmingos emocingos kalbos, bandančios paaiškinti savo energiją. Taip jaučiuosi saugiau.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessie J
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jessie J

Nusprendžiau pati susilaukti kūdikio, nes tai viskas, ko aš kada nors norėjau, o gyvenimas trumpas. Pastoti buvo stebuklas ir patirtis, kurios niekada nepamiršiu ir žinau, kad vėl patirsiu.

Vis dar esu ištikta šoko, jaučiu didelį liūdesį, tačiau žinau, kad esu stipri ir kad viskas man bus gerai. Taip pat žinau, kad milijonai moterų visame pasaulyje jautė šį skausmą ir dar blogiau.

Jaučiu ryšį su tais, kuriuos pažįstu ir su tais, kurių nepažįstu.

Tai vienišiausias jausmas pasaulyje“, – socialiniame tinkle skaudžia žinia tuomet dalijosi Jessie J.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką