2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Atsikūrę sunkiojo metalo dinozaurai „Black Sabbath“ išleis naują albumą ir surengs pasaulines gastroles

Didžiosios Britanijos sunkiojo metalo pionierių grupė „Black Sabbath“ penktadienį paskelbė atkursianti originalią keturių narių sudėtį ir išleisianti pirmą naują albumą per pastaruosius 33 metus, o ateinančiais metais surengsianti pasaulines gastroles.
„Black Sabbath“ nariai (iš kairės): Billas Wardas, Ozzy Osbourne'as, Geezeris Butleris ir Tony Iommi
„Black Sabbath“ nariai (iš kairės): Billas Wardas, Ozzy Osbourne'as, Geezeris Butleris ir Tony Iommi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dainininkas Ozzy Osbourne'as, gitaristas Tony Iommi, boso gitaristas Geezeris Butleris ir būgininkas Billas Wardas per spaudos konferenciją legendiniame Los Andželo klube „Whisky a Go Go“ pareiškė, kad jie koncertuos ateinantį birželį Anglijoje vyksiančiame festivalyje „Download“, o vėliau išvyks į pasaulines gastroles.

1969 metais susikūrusios „Black Sabbath“ nariai sakė šiuo metu kuriantys naujas dainas albumui, kurį planuojama išleisti ateinančių metų rudenį. Naujasis projektas kol kas neturi pavadinimo, tačiau jo prodiuseriu taps Rickas Rubinas.

„Dabar arba niekada. Mes puikiai sutariame. Viskas išties gerai“, – T.Iommi sakė žurnalistams klube, kuriame lygiai prieš 41 metus įvyko pirmasis „Black Sabbath“ koncertas Los Andžele.

„Panašu, tarsi užsimautum seną pirštinę. Fantastiška“, – pridūrė jis.

Keturi muzikantai, kuriems visiems šiuo metu daugiau nei 60 metų, savo paskutinį studijinį originalių kūrinių albumą „Never Say Die!“ išleido 1978 metais.

Jau kelis pastaruosius mėnesius sklandė gandai, kad gali atsikurti ši legendinė sunkiojo metalo pionierių grupė, sukūrusi hitais tapusias dainas „Iron Man“ ir „War Pigs“.

„Kaip tik atėjo laikas“, – pareiškė O.Osbourne'as, pažymėjęs, kad kvartetas ir anksčiau mėgino vėl suvienyti jėgas.

„Šįkart dėl kažkokios magiškos priežasties parašėme septynias ar aštuonias dainas“, – pridūrė jis.

Kol kas nė vienas iš šių kūrinių nėra įrašytas, o penktadienį planuojamų pasaulinių gastrolių datos dar nebuvo paskelbtos.

Grupės nariai taip pat nurodė įkūrę pirmąjį savo oficialų tinklalapį www.blacksabbath.com ir sakė, kad ketina pirmąkart išmėginti socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ galimybes.

„Black Sabbath“ lyderis O.Osbourne'as buvo pašalintas iš grupės 1979 metais, o vėliau jos sudėtis nuolat keisdavosi. Originalus ketvertukas buvo vėl susivienijęs 1998 metais ir išleido albumą „Reunion“, taip pat retkarčiais grodavo įvairiuose renginiuose šio šimtmečio pradžioje.

„Black Sabbath“, 2006 metais įtraukta į JAV Rokenrolo šlovės galeriją, visame pasaulyje yra pardavusi daugiau nei 70 mln. savo albumų kopijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką