Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 16:24

B.Afflecko sūnus sėdo už 212 tūkst. vertės Lamborghini vairo ir trenkėsi į BMW

Kartu su tėčiu Benu Afflecku (49) ir Jennifer Lopez (52) apžiūrinėdamas automobilius, Beno sūnus Samuelis sėdo prie Lamborghini vairo ir netyčia užkliudė automobilio BMW priekį. Į šį įvykį tėvas sureagavo labai ramiai – apkabino sūnų ir ant jo nepyko.
Benas Affleckas su Jennifer Lopez, Beno Afflecko sūnus Samuelis
Benas Affleckas su Jennifer Lopez, Beno Afflecko sūnus Samuelis / Scanpix nuotr. ir stop kadras

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez birželio 26-ąją su 10 metų Beno sūnumi Samueliu važiavo apžiūrėti automobilių į prabangių automobilių saloną Los Andžele. Samuelis bandomojo važiavimo metu, tėvui leidus, sėdo prie 212 tūkst. eurų kainuojančio Lamborghini vairo, kai variklis buvo įjungtas, ir, kaip matyti portale DailyMail.co.uk paskelbtame vaizdo įraše, įjungė atbulinę pavarą. Automobilis atsitrenkė į stovinčio BMW priekį.

Benas buvo šalia jo, kai sūnus padarė šią klaidą. Jennifer sėdėjo ant galinės sėdynės ir išlipo po to, kai automobilis atsitrenkė į BMW. Automobilių salono darbuotojai nuėjo patikrinti, kas nutiko.

Geltono „Lamborghini Urus“, kurį vairavo Samuelis, nuoma kainuoja 1393 eurų per dieną.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

VIDEO: Moment Ben Affleck's son Samuel, 10, BUMPS his Lamborghini into a BMW

Dešimtmetis išlipo iš automobilio ir apkabino tėvą. Nuotraukose buvo matyti, kaip Benas kalbasi su darbuotojais. Po incidento Benas, Samuelis ir J.Lo apžiūrėjo automobilio galą. Neatrodė, kad Samuelis būtų labai sukrėstas dėl to, kas įvyko.

Po šios situacijos Samuelis ir J.Lo vaikščiojo po prekybos saloną susikibę už rankų. Benas ir Jennifer vizito metu taip pat laikėsi už rankų, o išėję į lauką pasidalijo saldžiais apkabinimais. Apskritai tai buvo malonus Beno, Jennifer ir Samuelio susitikimas.

Primename, kad Benas su buvusia Jennifer Garner turi tris vaikus – Violet, Seraphiną ir Samuelį. J.Lo turi dvynukus Emme ir Maxą iš santuokos su Marcu Anthony. Benas ir Jennifer leidžia laiką su vienas kito vaikais nuo tada, kai 2021 m. vėl susiėjo. Jennifer neseniai Tėvo dienos proga paskelbtame pranešime liaupsino Beną kaip tėvą.

„Scanpix“ nuotr./Benas Affleckas su Jennifer Lopez
„Scanpix“ nuotr./Benas Affleckas su Jennifer Lopez

„Jau daugiau nei metus stebiu, koks tu esi tėvas, ir niekada nemačiau nuoseklesnio, mylinčio ir pasiaukojančio žmogaus, – birželio 19 d. savo įraše Tėvo dienos proga rašė Jennifer, – Ir ne tik savo vaikams, bet ir be jokių įsipareigojimų mano vaikams. Tu visada pasirodai ir juos iškeli į pirmą vietą. Esi meilus ir įsitraukęs į kiekvieną jų buvimo kartu akimirką, ir tai, tiesą sakant, yra vienas gražiausių dalykų, kokius esu mačiusi.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką