Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 12:16

Be Boriso Moisejevo palikimo likęs brolis ruošiasi kovai: tiesos ieškos teisme

Rusijos dainininkas Borisas Moisejevas testamentu paliko visą savo turtą koncertų režisieriui Sergejui Gorochui ir paliko savo brolį be nieko. Tačiau Marksas Tolkačas to priimti nenori.
Borisas Moisejevas
Borisas Moisejevas / Asmeninio albumo nuotr.

B.Moisejevo brolis ketina S.Gorochą paduoti į teismą. Rusijos žiniasklaidai jis sakė, jog nori gauti savo palikimo dalį, nepaisant to, kas parašyta jo velionio brolio testamente.

„Gorochas kaltas dėl Boriso mirties. Jis jau pasiėmė jo apartamentus Maskvoje, pasiėmė visą jo nuosavybę. Jis buvo suinteresuotas, kad Borisas greitai mirtų. Jis pasiėmė visus paveikslus, visą turtą ir nuosavybę, susirinko deimantus.

Esu vienintelė Boriso giminė, jis neturi vaikų ir sūnėnų. Pasamdžiau advokatus, mes pradėsime bylą ir prabilsime apie visas problemas“, – sakė M.Tolkačas.

Vyras pridėjo, kad S.Gorochas atskyrė Borisą Moisejevą nuo jo. Pasak velionio brolio, jis pusantrų metų net negalėjo paskambinti Moisejevui, nes koncertų režisierius iš jo atėmė telefoną.

Anksčiau buvo manoma, kad butą Jūrmaloje Borisas Moisejevas atiduos Alos Pugačiovos dukrai Kristinai Orbakaitei. Žiniasklaida teigė, kad B.Moisejevas turėjo įtraukti K.Orbakaitę į savo testamentą, nes norėjo padėkoti jai už finansinę pagalbą.

Tačiau žvaigždės prodiuseris Jevgenijus Morozovas patikslino, kad K.Orbakaitė nieko negaus, kaip ir Moisejevo brolis Marksas Tolkachas. Antrasis negaus nė cento, nes po dviejų Boriso insultų, brolis jį pamiršo, rašo unian.net.

Galiausiai J.Morozovas atskleidė, kad B.Moisejevas visą savo turtą testamente paliko savo koncertų vadybininkui Sergejui Gorokhui. Testamente nurodoma, kad būtent jis nuolat buvo šalia artisto ir jam padėjo.

Asmeninio albumo nuotr./Borisas Moisejevas
Asmeninio albumo nuotr./Borisas Moisejevas

Primename, kad pie dainininko mirtį agentūrai „RIA Novosti“ taip pat pranešė jo vadybininkas Sergejus Gorochas.

Eidamas 69-uosius metus, atlikėjas mirė apie 14 val. savo bute, sakė jo vadybininkas S.Gorochas. Jis rado menininką gulintį ant grindų ir iškvietė greitąją pagalbą, tačiau gydytojai nieko negalėjo padaryti.

Boriso Moisejevo mirties priežastis – trečias insultas jo gyvenime. Kaip rašo „Moscow 24“, pastaraisiais metais dėl sveikatos problemų jis beveik nesirodė viešumoje.

2010 m. B.Moisejevas patyrė pirmąjį insultą. Jo kairė ranka ir viršutinė lūpa tapo nejudrios, sutriko kalba. Maždaug po šešių mėnesių jam pavyko grįžti į kūrybą, tačiau jis ne visiškai atsigavo.

2015 m. jį ištiko mikroinsultas, todėl paskutiniuosius savo gyvenimo metus menininkas nugyveno praktiškai užsidaręs nuo pasaulio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką