Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 23, 16:59

Baigėsi A.Jolie ir B.Pitto kova dėl vynuogyno Prancūzijoje: paaiškėjo nuosprendis

Paaiškėjo baigtis įsiplieskusiame konflikte dėl Bradui Pittui ir Angelinai Jolie priklausančio vynuogyno. Teismo sprendimas B.Pittui, savo buvusią žmoną padavusiam į teismą dėl to, kad ji pardavė savo Prancūzijoje esančio vynuogyno dalį, nebuvo palankus. Šį teisinį mūšį prieš buvusį vyrą laimėjo aktorė A.Jolie.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / Scanpix nuotr.

Angelina Jolie laimėjo teisinį mūšį prieš buvusį vyrą Bradą Pittą jų itin emocingame kare dėl „Chateau Miraval“ vynuogyno, kuriame aktorių pora susituokė 2014 m, skelbia „Page Six“.

Garsios rožinio vyno gamybos įmonės kontrolę pora perėmė dar 2008 m., kai persikėlė į Provanso vynuogyne esančius rūmus. Nuo to laiko aktorius B.Pittas rūpinosi kvapą gniaužiančiais pastatais ir teritorija.

Scanpix nuotr. /„Chateau Miraval“ valdos
Scanpix nuotr. /„Chateau Miraval“ valdos

Tačiau porai išsiskyrus, A.Jolie pardavė savo akcijų paketą alkoholinių gėrimų milžinei „Stoli“. Tai sužinojęs buvęs Angelinos vyras liko pasipiktinęs ir šių metų vasario mėnesį padavė moterį į teismą. Prasidėję teisminiai procesai tarp B.Pitto bei A.Jolie, jų įmonių ir įvairių verslo partnerių vyko skirtingose valstybėse – JAV, Prancūzijoje ir Liuksemburge.

Per naujausią teisinį susirėmimą A.Jolie teisininkų komanda pareikalavo iš B.Pitto verslo vadybininko ir jo bendrovės „Mondo Bongo“ dokumentų.

B.Pitto teisininkų stovykla kovojo, kad teismas atmestų A.Jolie prašymą išduoti šiuos pareikalautus dokumentus.

Tačiau penktadienį Los Andželo teisėjas pareiškė, jog aktorius ir jo partneriai privalo juos perduoti priešininkų advokatams, ir nurodė, kad jie net negali to atidėti, iki kol sprendimas bus apskųstas.

Scanpix nuotr. /„Chateau Miraval“ valdos
Scanpix nuotr. /„Chateau Miraval“ valdos

„Page Six“ šaltiniai teigia, kad B.Pitto pyktis dėl judviejų su žmona išsiskyrimo trukdo sveikam protui versle.

„Bet kuris racionalus žmogus džiaugtųsi, kad jo verslo partneris „Stoli" turi aukščiausio lygio rinkodarą ir platinimą“, – sakė jie, aiškindami, kad įmonė siūlo didžiules galimybes plėtoti verslą. „Jis tiesiog nieko nemato, išskyrus savo neapykantą A.Jolie.“

Tačiau B.Pittui artimas šaltinis teigė, kad ne tik „Stoli" sandoris nėra beprasmis, bet ir tai, kad B.Pittas atsisakė pasiūlymo parduoti vynuogyno dalį „Stoli", kai jiedu su A.Jolie dar buvo susituokę.

Bradas sakė, kad idėja parduoti verslo dalį dėl didesnės plėtros prieštarauja jo seniai puoselėjamam projekto planui, pagal kurį pelnas turi grįžti atgal į bendrovę.

Be to, pasak jo, „geriausias būdas išsaugoti vertę savo vaikams yra tėvams išlaikyti visišką šio vis vertingesnio ir besiplečiančio turto nuosavybę“.

Scanpix nuotr. /Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Scanpix nuotr. /Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Primename, jog pora, turinti šešis vaikus, išsiskyrė 2016 m. Kartu jie buvo nuo 2005 m.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką