Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Balandėliai išsiskyrė

Amerikiečių dainininkė Katy Perry nutraukė santykius su savo vaikinu Travisu McCoy – apie netikėtas skyrybas pranešė People.com šaltiniai.
Kate Perry
Kate Perry / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Skyrybos

Pasak šaltinio, 24-erių hito „I Kissed a Girl“ atlikėja ir 27-erių grupės „Gym Class Heroes“ lyderis Kalėdų atostogas leido kartu Meksikoje, bet išsiskyrė prieš pat Naujuosius. „Tai sunkus išbandymas, bet Katy bando persiorientuoti“, – sakė šaltinis.

T.McCoy‘us savo internetiniame tinklaraštyje FriendsOrEnemies.com gruodžio 31-ąją išspausdino vienos dainos žodžius, kuriuose yra tokios eilutės: „Mes kariaujame kasnakt, dabar tai neteisinga. Dalijuosi prisiminimais, džiaugdamasis laikais, kai buvome artimesni, ir vėl atsibundu pasveikintas naujo ginčo. Elgiesi lyg tau būtų dešimt metų“.

Kitoje internete patalpintoje žinutėje atlikėjas rašo, kad jo nešiojamasis kompiuteris jo naujas partneris, nes yra lojalus, klausosi ir niekada nenuvilia.

K.Perry Naujuosius sutiko audringame vakarėlyje. „Ji linksminosi su draugais visą naktį. Ji buvo puikios nuotaikos. Neatrodė, kad kas būtų kitaip nei įprasta“, – pasakojo vienas vakarėlio dalyvių.

Daugiau kaip po metų draugystės ir pasimatymų muzikantai pradėjo rimtus santykius praėjusią vasarą. Birželį T.McCoy sakė „People“ nupirkęs K.Perry „pasižadėjimo“ žiedą. Anksčiau jis net dėvėjo raištį, ant kurio buvo žodis „Katy“. K.Perry atstovai tvirtino nekomentuosiantys asmeninio dainininkės gyvenimo, o su T.McCoy atstovais amerikiečių žurnalistams susisiekti nepavyko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką