Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Baracko Obamos atsisveikinimo vakarėlyje laukiama garsenybių antplūdžio

Donaldo Trumpo komandai vargstant mėginant prikalbinti įžymybes pasirodyti jo inauguracijoje, kadenciją baigiantis Barackas Obama penktadienį rengia atsisveikinimo vakarėlį Baltuosiuose rūmuose, kuriame susirinks visa plejada garsių pramogų pasaulio atstovų, rašo „Newsweek“.
Beyonce ir Barackas Obama
Beyonce ir Barackas Obama per jo inauguraciją 2013 metais / „Scanpix“ nuotr.

Baltieji rūmai kol kas dar neskelbia detalių apie dalyvaujančius šiame renginyje, tačiau „The Washington Post“ iššniukštinėjo dalyvius. Leidinio teigimu, pas Baracką Obamą atvyks atlikėjas Usheris, aktorius Samuelis L. Jacksonas, dainininkas Stevie Wonderis, režisieriai George'as Lucasas ir J.J. Abramsas, laidų vedėja Oprah Winfrey, aktorius Bradley Cooperis ir kiti. Kiti šaltiniai skelbia, kad pasirodys ir buvęs bitlas Paulas McCartney, dainininkai Bruce'as Springsteenas ir Eddie Vedderis. Sklando gandai, kad susirinkusiems pasirodymą surengs Beyonce ir Jay Z.

Toks garsenybių sąrašas neturėtų stebinti – Barackas ir Michelle Obamos turi daug gerų draugų tarp didžiausių Holivudo ir muzikos pasaulio žvaigždžių. Rugpjūčio mėnesį į Baracko Obamos gimtadienį Baltuosiuose rūmuose atvyko aktoriai Willas Ferrellas, Tyleris Perry, Sarah Jessica Parker, sportininkas Magicas Johnsonas ir kiti.

Tuo tarpu išrinktajam prezidentui Donaldui Trumpui sunkiai sekasi prisikviesti žvaigždžių. Nemažai muzikantų, aktorių, taip pat net buvę prezidentai viešai skelbė nedalyvausiantys naujojo JAV vadovo inauguracijos ceremonijoje.

Galiausiai sutarta, kad per inauguracija pasirodymą surengs „Radio City Rockettes“ šokėjos. Keletas šios grupės narių spaudoje išreiškė pasipiktinimą, kad jos yra verčiamos šokti Donaldui Trumpui. Kompanijos, kuriai priklauso šokėjų grupė, vadovas pareiškė, kad jos turėtų „toleruoti netoleranciją“ ir kad pasirodymas prezidento inauguracijoje yra didelė garbė.

Per inauguraciją sausio 20 dieną taip pat giedos Mormonų Tabernakulio choras. Iš jo dėl to viešai pasitraukė viena narė.

Po to, kai Donaldo Trumpo komandai nepavyko pritraukti didelių garsenybių, D.Trumpas savo „Twitter“ tinkle rašė, kad jis nori inauguracijoje matyti „žmones, o ne garsenybes“.

Na o laukiant naujojo JAV prezidento inauguracijos, kviečiame prisiminti, kaip 2013 metais atrodė Baracko Obamos inauguracija su muzikos pasaulio žvaigždėmis:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius