2023 01 11, 22:35

Berlyno kino festivalį atidarys filmas su „Sostų karų“ žvaigžde P.Dinklage'u ir A.Hathaway

Vasarį prasidėsiantį Tarptautinį Berlyno kino festivalį atidarys romantinė komedija, kurioje vaidina „Sostų karų“ (Game of Thrones) žvaigždė Peteris Dinklage'as ir „Oskaro“ laureatės Marisa Tomei bei Anne Hathaway, trečiadienį pranešė organizatoriai.
Peteris Dinklage'as ir Anne Hathaway
Peteris Dinklage'as ir Anne Hathaway / Scanpix ir Vida Press nuotr.

Režisierės ir scenaristės Rebeccos Miller filmas „She Came to Me“, kurio veiksmas vyksta Niujorke, bus rodomas 11 dienų truksiančio festivalio atidarymo vakarą, vasario 16 dieną.

Berlinalė, kaip dar vadinamas renginys, filmą pavadino „žavinga komedija apie meilę visomis jos formomis“.

P.Dinklage'as vaidina kompozitorių, kurį ištiko kūrybinė krizė ir kurio žmona, anksčiau buvusi jo terapeutė, skatina jį ieškoti naujo įkvėpimo.

Peteris Dinklage'as / „Scanpix“ nuotr.
Peteris Dinklage'as / „Scanpix“ nuotr.

„Džiaugiamės, kad šį festivalį atidarysime neatsispiriama komedija, kuri remiasi kasdieniais Vakarų visuomenės konfliktais“, – sakė Berlinalės vadovai Mariette Rissenbeek ir Carlo Chatrianas, pavadinę šį filmą „magiška ode saviraiškos laisvei“.

Filmas nesivaržys dėl pagrindinio „Auksinio lokio“ prizo, kurį vasario 25 dieną skirs žiuri, vadovaujama amerikiečių aktorės Kristen Stewart.

Jau 73-iąjį kartą rengiama Berlinalė kartu su Kanų ir Venecijos festivaliais yra vienas iš trijų svarbiausių Europos kino festivalių ir kasmet tampa atspirtimi kino industrijai.

Renginyje dalyvaus triskart „Oskaro“ laureatas 76 metų Stevenas Spielbergas, kuris atsiims garbės „Auksinio lokio“ apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus.

Ispanų režisierė Carla Simon pernai pelnė „Auksinį lokį“ už geriausią filmą – katalonų dramą apie persikų augintojus „Alkarasas“.

BNS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką