Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 01 05 /2016 01 06

Blogos naujienos Kylie Jenner vaikinui Tygai: 14-metė kaltina jį priekabiavimu

Amerikiečių bulvarinis žurnalas „O.K.“ pranešė, esą reperis Tyga (26 m.) buvo neištikimas savo merginai Kylie Jenner (18 m.) su 14-mete paaugle. Molly O'Malia nutarė netylėti ir apsiginti teisme – ji tvirtina, kad neturėjo jokių santykių su garsiu reperiu, tačiau jis prie jos priekabiavo siuntinėdamas įkyrias žinutes.
Tyga ir Kylie Jenner
Tyga ir Kylie Jenner / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Temos: 2 Tyga Kylie Jenner

Žurnalas „O.K.“ praėjusią savaitę pasirodžiusiame numeryje paskelbė, esą Tyga išdavė savo merginą Kylie Jenner su nepilnamete, dėl to lapkritį jie buvo trumpam išsiskyrę. 

Nors merginos vardas žurnale neminimas, tačiau iš retušuotos jos nuotraukos vis tik galima atpažinti, kad tai – Molly O'Malios profilio „Instagram“ tinkle nuotrauka. Po šios publikacijos pasirodymo paauglė greitai buvo identifikuota ir sulaukė daug neigiamos reakcijos. 

Molly O'Malios motina pasamdė garsenybių advokatę Glorią Allred, kad ši apgintų paauglės vardą, ir pirmadienį surengė viešą spaudos konferenciją, per kurią mergina pateikė savo įvykių versiją.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Molly O'Malia su advokate Gloria Allred
AFP/„Scanpix“ nuotr./Molly O'Malia su advokate Gloria Allred

Dainininke svajojanti tapti paauglė pirmadienį per spaudos konferenciją pasakojo, kad ji niekada nebandė susisiekti su Tyga – tai jis ją susirado ir parašė privačią žinutę per „Instagram“.

Iš pradžių devintokė sakė maniusi, kad reperis rašo jai dėl jos muzikos, dėl to sutiko leistis su juo į pokalbį. Tačiau susirašinėjant toliau Tyga vis nėjo prie muzikos temos, o tik gyrė jos išvaizdą, ir paauglei tai pradėjo darytis įtartina – ypač kai jis primygtinai pradėjo siūlyti jai susisiekti per „FaceTime“ ir pradėjo klausinėti, ar artimiausiu metu ji nežada būti Los Andžele. Tada paauglė nusprendė nutraukti bendravimą su juo.

„Tiesa yra ta, kad tai jis pirmas man parašė. Kadangi jaučiausi nepatogiai nežinodama, dėl ko jis nori su manimi bendrauti, greitai nustojau atsakinėti į jo žinutes. Neįtikėtina, kaip galima sukelti tiek daug triukšmo dėl nieko“, – spaudos konferencijoje pasakojo paauglė.

Žmonės.lt primena, kad reperis su Kylie Jenner susitikinėti pradėjo, kai ši buvo dar nepilnametė. Jie slėpė savo santykius ir jausmų viešai nedemonstravo iki Kylie Jenner suėjo 18 metų.

Papildyta: Pats Reperis neigia kaltinimus, esą jis rašinėjo nepadorias žinutes nepilnametei. Tyga pripažįsta, kad parašė jai, bet tik todėl, kad norėjo pasiūlyti jai prisijungti prie vieno projekto jo įrašų kompanijoje „Last Kings Records“. Jis sužinojo, kad Molly O'Malia yra gabi pradedančioji dainininkė, ir vaizdo žinute susiskambinti siūlė jai tik tada, kai pats buvo įrašų studijoje kartu su prodiuseriais, kad ši jiems padainuotų.

Reperio atstovas spaudai Anthony Martini tvirtina, kad Tyga nerašė jai nieko nederamo. Be to, Molly O'Malia melavo reperiui dėl savo amžiaus – ji sakė, kad jai yra 17 metų.

Vida Press nuotr./Kylie Jenner ir Tyga Meksikoje
Vida Press nuotr./Kylie Jenner ir Tyga Meksikoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius