Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 21:00

Bradas Pittas džiaugiasi naujais namais: įsigijo brangiausią vilą Kalifornijoje

Holivudo aktorius Bradas Pittas išgyvena itin turiningą laikotarpį. Visai neseniai įvyko trilerio „Kulkų ekspresas“, kuriame jis sukūrė pagrindinį vaidmenį, premjera ir baigėsi pusmetį trukę teisiniai ginčai su buvusia žmona Angelina Jolie dėl bendro vynuogyno Prancūzijoje. Nors kovą dėl vynuogyno laimėjo A.Jolie, B.Pitto, rodos, tai labai nepaveikė: aktorius įsigijo Kalifornijoje esančią istorinę vilą Carmele, kuri, kaip teigiama, yra brangiausiai parduotas namas valstijos istorijoje.
Bradas Pittas ir jo vila Kalifornijoje
Bradas Pittas ir naujoji jo vila Kalifornijoje / „Scanpix“ / „Facebook“ nuotr.

Holivudo garsenybė Bradas Pittas gali didžiuotis naujuoju nekilnojamojo turto objektu. Neseniai jis nusipirko D.L.James‘o vilą, pastatytą 1918-aisiais Carmelo kalvose, centrinėje Kalifornijoje, praneša Wall Street Journal.

280 kvadratinių metrų ploto vila niekada nebuvo viešai pardavinėjama. B.Pitto nupirktas nekilnojamasis turtas parduotas už sutartinę kainą – teigiama, jog tai brangiausias kada nors Kalifornijoje parduotas namas.

„Scanpix“ nuotr./Brado Pitto vila
„Scanpix“ nuotr./Brado Pitto vila

Anksčiau ši didžiulė vila priklausė kompanijai „Searock LLC“, priklausančiai Čikagoje gyvenusiam ir šių metų pradžioje mirusiam finansų specialistui Joe Ritchie ir jo žmonai Sharon. Pora namą nusipirko 1999 metais už 4.5 milijono dolerių. Tuo tarpu B.Pittas sumokėjo beveik dešimt kartų daugiau – net 40 milijonų dolerių (apie 39 mln. eurų).

D.L.Jameso namą suprojektavo architektas Charlesas Sumneris Greene‘as XX amžiaus pradžioje. Vila pastatyta iš vietinio smiltainio ir granito. Namo viršuje puikuojasi čerpinis Viduržemio stiliaus stogas, o per langą Holivudo garsenybė galės grožėtis Ramiojo vandenyno vaizdais.

Teigiama, jog įspūdingo dydžio vila yra „kūrybiškiausias ir ambicingiausias Charleso Greene‘o karjeros pabaigos darbas ir vienas reikšmingiausių jo kūrinių“.

B.Pittas ne tik plečia savo nekilnojamąjį turtą – aktorius neseniai pristatė filmą „Bullet Train“, o visą laisvalaikį skiria savo šešiems vaikams.

„Bradas vakarieniauja su vaikais, kai vieši Los Andžele. Kadangi jie jau yra vyresni, jie turi savo gyvenimus ir draugus. Bradas vis dar su jais puikiai sutaria“, – žurnalui „People“ sakė šaltinis.

„Scanpix“ nuotr./„Chateau Miraval“, Bradas Pittas, Angelina Jolie
„Scanpix“ nuotr./„Chateau Miraval“, Bradas Pittas, Angelina Jolie

Primename, kad liepos pabaigoje išaiškėjo sprendimas dėl Bradui Pittui ir buvusiai jo žmonai Angelinai Jolie priklausančio vynuogyno „Chateau Miraval“ Prancūzijoje, kuriame jiedu 2014 m. susituokė.

Aktoriui B.Pittui, padavusiam A.Jolie į teismą dėl to, jog ji pardavė savo vynuogyno dalį, teismas buvo negailestingas. Teisinį mūšį jų itin emocingame kare prieš buvusį vyrą laimėjo Angelina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką