15min be reklamos
2014 08 21, 09:15

Brado Pitto bičiulis: „Jis nemyli Angelinos Jolie, nesiskiria su ja tik dėl vaikų“

Aiškiaregys Ronas Bardas (54 m.) šią savaitę pareiškė, kad viena garsiausių Holivudo porų iš tiesų nėra tokia jau tobula. Anot aiškiaregio, Bradas Pittas (50 m.) nemyli Angelinos Jolie (39 m.) ir su ja būna tik dėl šešių jų vaikų, rašo dailymail.co.uk.
Bradas Pittas ir Angelina Jolie
Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aiškiaregys, kuris sakosi esąs geras Brado Pitto draugas, tvirtina, kad aktorius jaučiasi tarsi įspraustas į narvelį, bet nežada palikti Angelinos Jolie dėl to, kad jie augina šešis vaikus ir šis žingsnis labai pakenktų jo įvaizdžiui.

Jolie yra labai protinga, manau, kad ji jį supančiojo, bet jam tai visai nerūpi, nes savo vaikus jis myli labiau nei savo santykius.

Maža to, Ronas Bardas dar tvirtina, kad Bradas Pittas vis dar myli savo pirmąją žmoną Jennifer Aniston (45 m.). Būtent ji 2004-aisiais ir supažindino Bradą Pittą su Ronu Bardu. Tada jis esą jau numatė, kad netrukus Brado Pitto gyvenime atsiras kita moteris, kuri pakeis jo gyvenimą – kaip tik tada jis susipažino su Angelina Jolie.

„Galų gale, visai nesvarbu, myli Pittas ją ar ne. Jis yra vyras, kuris įsipareigojo šešiems vaikams, ir jis ketina ir toliau būti jiems įsipareigojęs. O myli jis ją ar ne, čia jau kitas klausimas. Bradas iš tų vyrų, kurie laimę randa savo viduje. Jis elgiasi taip, kaip jam atrodo teisinga – jis tikras vyras. Aš manau, kad Jolie yra labai protinga, manau, kad ji jį supančiojo, bet jam tai visai nerūpi, nes savo vaikus jis myli labiau nei savo santykius, – šitaip apie garsiąją Holivudo porą sakė aiškiaregys. – Jeigu esi didelė žvaigždė ir išduodi tokią moterį kaip Jennifer Aniston, pasaulis tave ilgus metus už tai smerks. O dabar palikti šešis vaikus? Koks tada būtų tavo įvaizdis visuomenės akyse? Tokioje situacijoje esi įkalintas. Taigi prieiname prie to, kad ne vien Bradas, bet ir visos kitos garsenybės prieš bet kokius pokyčius asmeniniame gyvenime turi pasverti, kaip tai atsilieps jų įvaizdžiui.“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais (iš kairės) Paxu, Zahara, Knoxu, Shiloh ir Maddoxu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais (iš kairės) Paxu, Zahara, Knoxu, Shiloh ir Maddoxu

Ronas Bardas su garsiu aktoriumi artimai bendravo tuo metu, kai jis skyrėsi su Jennifer Aniston. Aiškiaregys ginasi, kad jis tikrai neskatino skirtis su Jennifer ir „bėgti paskui tą karštą moterį“, tačiau padėjo Bradui Pittui giliau pažvelgti į savo vidų ir suprasti, ko jis iš tiesų nori.

Nei Brado Pitto, nei Angelinos Jolie atstovai spaudai nekomentuoja skandalingo aiškiaregio pasisakymo apie jų santykius.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Jennifer Aniston ir Bradas Pittas
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr./Jennifer Aniston ir Bradas Pittas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką