15min be reklamos
2022 11 08, 19:01

Britney Spears kenčia nuo sunkaus sveikatos sutrikimo: „Jėgų man suteikia tikėjimas“

Praėjusiais metais iš tėvo globos išsivadavusi dainininkė Britney Spears, rodos, pradėjo naują ir laimingą gyvenimo etapą. Vis dėlto šis ne toks džiugus, kaip tikėtasi – atlikėja prakalbo apie stiprias sveikatos problemas.
Britney Spears
Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.

Savo „Instagram“ paskyroje, kurią seka daugiau nei 41 mln. gerbėjų, B.Spears pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji užfiksuota šokanti. Tokiais vaizdo įrašais dainininkė dalijasi dažnai, tačiau šįkart jo prasmė visai kita – 40-metė popmuzikos superžvaigždė atvirai papasakojo apie sveikatos problemas, su kuriomis susiduria.

Dainininkė savo gerbėjams atskleidė, kad jau kurį laiką kenčia nuo nepagydomo nervų pažeidimo, kuris sukelia skausmą ir tirpimą dešinėje kūno pusėje.

„Dabar aš šoku, Viktorija...Taip... nervų pažeidimai dešinėje mano kūno pusėje... Tikriausiai nėra jokio vaisto, išskyrus Dievą“, – įrašą pradėjo B.Spears, tiksliai nepaaiškindama, kas yra toji Viktorija.

B.Spears atviravo, kad keletą kartų per savaitę naktį prabunda varginama didžiulių skausmų, visiškai nutirpusiomis rankomis.

„Aš triskart per savaitę pabundu lovoje, o mano rankos būna nutirpusios, atrodo, kad kas bado adatėlėmis. Skausmas keliaują į kaklą, o labiausiai skauda smilkinius… Jie net dilgčioja, labai baisu“, – aiškino dainininkė.

B.Spears prisipažino, kad skausmas ir tirpimas paveikė jos miegą, tačiau pastebėjo, kad šokiai padeda sušvelninti kai kuriuos simptomus. Dainininkė džiaugėsi, kad savo šokiais gali dalintis ir su gerbėjais, nors iš pradžių tai daryti nebuvo drąsu.

„Pastaruosius trejus metus nuo tada, kai išėjau iš tos vietos (2019 metais B.Spears buvo atsidūrusi reabilitacijoje – red.past.), buvau lengvos nesąmoningos būsenos. Negalėjau su tuo susitaikyti. Buvo tarsi per daug baisu būti čia (socialiniuose tinkluose – red. past), nors mano instagramas niekada ir nebuvo kaip daugumos... Bet, hey, hey hey, jis leido man egzistuoti ir atvedė mane ten, kur esu dabar... Juokinga, tačiau kai šoku, nejaučiu skausmo, tarsi mano mintys, tiesiogine prasme, nukeliauja pas mano vidinį vaiką“, – dalijosi atlikėja ir pridūrė, kad kovoti su skausmu jai padėjo pastaruosius metus lydintis tikėjimas. Dainininkė viliasi, kad Dievas jai padės viską iškęsti ir ateityje.

„Ir nors nejudu taip, kaip judėjau anksčiau, tikiu, kad tikėjimas man suteikė jėgų. Vedama Dievo malonės pagaliau radau vaistus, nuo kurių iš tikrųjų jaučiu, kaip deguonis patenka į smegenis ir per kaklą. Mano akys dabar atviresnės ir galiu taisyklingai laikyti galvą... Labai stengiausi, kad man tai pavyktų. Šiaip ar taip, man jau daug geriau, aš galiu kvėpuoti“, – rašė B.Spears.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką