TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Britney Spears: riebaluoti plaukai ir nešvarūs drabužiai

Apsipirkti į prabangųjį Beverly Hillsą dainininkė Britney Spears išėjo ne pačios geriausios išvaizdos. Fotografai užfiksavo atlikėją riebaluotais plaukais ir suteptais, dėmėtais drabužiais.
Britney Spears
Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.

Išėjusi apsipirkti Britney Spears visai nepagalvojo apie savo išvaizdą. Fotografai „pagavo“ dvi kavos dėmes ant pilkos dainininkės palaidinės.

Taip pat pastebėta, kad 28-erių metų buvusios popdievaitės šukuosena – tai riebaluotų plaukų kuodas, pro kurį šviečia dainininkės plikė.

Neįprastai netvarkinga B.Spears išvaizda buvo papildyta neskoningai suderintais drabužiais. Dainininkė vilkėjo pusiau pilkos medvilninės ir juodo gifiūro medžiagos palaidine, tamsiai mėlynais džinsais, kailiniais botais, buvo užsidėjusi didelius akinius nuo saulės ir per petį permestą juodą krepšį su auksinės spalvos metaliniais papuošimais.

Pranešama, kad dainininkė po pasaulinio turo „Circus“, kurio paskutinis koncertas vyko Australijoje, į JAV sugrįžo praeitą mėnesį.

Pastebėta, kad dainininkė praėjusią savaitę pakeitė plaukų spalvą – iš blondinės tapo brunete. Sklinda gandai, kad taip ji stengiasi labiau patikti savo 38-erių metų vaikinui Jasonui Trawickui. Manoma, kad pora draugauja labai rimtai, todėl J.Trawickas netgi nori pasipiršti dainininkei.

Nuotraukas, kuriose užfiksuota nevalyvoji Britney Spears, rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius