Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Brittany Murphy bus palaidota tose pačiose kapinėse kaip M.Jacksonas

Pranešta, kad sekmadienį mirusi 32-ejų aktorė Brittany Murphy amžinojo poilsio atguls Los Andžele, Holivudhilse esančiose „Forest Lawn“ kapinėse, kur palaidotas ir poplegenda Michaelas Jacksonas.
Brittany Murphy
Brittany Murphy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasak Dailymail.co.uk šaltinių, B.Murphy laidotuvės įvyks Kalėdų išvakarėse, o kūnas jau atvežtas į kapines, kur yra ruošiamas paskutiniam atsisveikinimui. Tačiau vyksianti ceremonija bus „griežtai privati“.

„Scanpix“ nuotr./Forest Lawn memorialinis parkas
Forest Lawn memorialinis parkas

RadarOnline.com nurodoma, kad į nuo širdies smūgio mirusios aktorės laidotuves jos tėvas Angelo Bertolotti nėra pakviestas. Vyras pastaruosius 8-erius metus praktiškai nebendravo su Brittany ir jos motina. Jis žurnalistams tikino, kad jį drasko per didelis liūdesys ir net jei būtų pakviestas, neatvyktų. „Nenoriu pamatyti to, kas įvyko. Noriu prisiminti ją gyvą“, – sakė A.Bertolotti. Aktorės tėvas pridūrė, kad būtinai aplankys jos kapą, bet turi praeiti laiko. „Palauksiu kokį mėnesį ir nueisiu, – tvirtino jis. – Ji turėjo sveikatos problemų, tai faktas, bet negaliu patikėti, kad viskas taip išėjo“.

B.Murphy vyras Simonas Monjackas, buvęs apklaustas dėl žmonos mirties, tikino, kad ji mirė tikrai ne nuo vaistų perdozavimo. Jis atskleidė, kad kitąmet jie planavo kurti šeimą – susilaukti vaikelio.

„Ji norėjo kūdikio, svajojome ir kalbėjome apie tai. Brittany sakė, kad norėtų, jog vaikas turėtų mano akis ir jos plaukus“, – sakė vyras. S.Monjackas priešinosi tam, kad būtų atliktas aktorės kūno skrodimas, bet koronerio sprendimas nugalėjo. „Iškart supratau, kad jie pjaustys jos kūną, tiesiog negalėjau su tuo susitaikyti, bet po to atėjo supratimas, kad privalome žinoti mirties priežastį“, – tikino S.Monjackas. Duodamas interviu žurnalui „People“ jis sakė, kad B.Murphy beveik tris metus nuo širdies ūžesių. Tiesa, nuo to aktorė jokiais vaistais nesigydė, tačiau mirties dieną ji sirgo laringitu. S.Monjackas buvo įsitikinęs, kad šiai ligai gydyti žmona vartojo tik homeopatinius vaistus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?