Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Brittany Murphy mirtį galėjo sukelti tokie patys vaistai kaip M.Jacksono (video)

Draugai baiminasi, kad sekmadienį nuo širdies smūgio mirusi 32-ejų aktorė Brittany Murphy galėjo netikėtos lemties sulaukti dėl to, kad vartojo receptinius vaistus. Nuo tokių pat vaistų mirė ir poplegenda Michaelas Jacksonas, pranešė Thesun.co.uk.
Brittany Murphy
Brittany Murphy / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip pranešė britų žurnalistų šaltiniai, dailioji amerikiečių aktorė tapo priklausoma nuo nuskausminamųjų, kai pasidarė keletą plastinės chirurgijos operacijų. Vienas jos vartotų vaistų – „Vicodin“. Juo piktnaudžiavo ir popkaralius M.Jacksonas. Taip pat pranešama, kad B.Murphy prieš tris savaites vykusioje naujo savo filmo „Across The Hall“ premjeroje vos stovėjo ant kojų.

Thesun.co.uk pridūrė, kad su scenaristu Simonu Monjacku susituokusi aktorė, pasak kai kurių šaltinių, turėjo ir mitybos sutrikimų. Tokios kalbos buvo paskatinusios gandus, kad B.Murphy vartojo kokainą. Ji tokius kaltinimus griežtai neigė.

Moteris rasta negyva sekmadienio rytą, tačiau kai kurie bičiuliai tiki, kad netikėtą širdies priepuolį sukėlė įsisenėjusios problemos dėl vaistų vartojimo.

„Mes buvome labai susirūpinę, kad kas nors panašaus gali įvykti. Brittany gyveno tarsi ant bedugnės krašto. Ji tikrai turėjo bėdų dėl vaistų, o mes meldėme ją kreiptis kvalifikuotos pagalbos. Nelaimei, ji negirdėjo ar nenorėjo girdėti mūsų prašymų“, – sielojosi Thesun.co.uk šaltinis.

Žinoma aktorė išmėgino jėgas ir kaip dainininkė – dainavo kai kuriuose filmuose bei pasirodė ksu šokių muzikos didžėjumi Paulu Oakenfoldu. Bendras dueto kūrinys „Faster Kill Pussycat“ 2008-aisiais net buvo iškilęs į Europos topus.


Pirmoji apie nelaimę pranešusi svetainė TMZ.com citavo Los Andželo koronerius, kurie tvirtino, kad B.Murphy mirtis atrodo nesmurtinė ir įtariamųjų šioje byloje nėra. Pirmadienį arba antradienį turėtų būti atliktas skrodimas, ekspertai tikisi gauti 100 proc. teisingas išvadas. TMZ.com informavo, kad vėlionės namuose iš tiesų buvo rasta receptinių vaistų, bet daugiau detalių nepateikiama.

B.Murphy mirė praėjus vos kelioms savaitėms, kai iš jos atėmė vaidmenį naujame filme „The Caller“. Pranešama, kad aktorės paslaugų atsisakyta dėl nesukalbamumo ir sudėtingo elgesio. B.Murphy atstovų teigimu, aktorė filmą paliko dėl „kūrybinių skirtumų“. Pirmąjį savo vaidmenį Holivude ji atliko būdama 14 metų. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius