Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Britų premjeras G.Brownas paskelbtas blogiausiai besirengiančiu vyru

Didžiosios Britanijos Vyriausybės vadovas Gordonas Brownas artėjant rinkimams sulaukė spyrio į užpakalį – vyrų žurnalo GQ britiška versija paskelbė jį blogiausiai besirengiančiu metų vyru.
Gordonas Brownas
Gordonas Brownas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G.Brownas, kurio laukia įnirtinga kova šiais metais vyksiančiuose visuotiniuose rinkimuose, aplenkė Prancūzijos prezidentą Nicolas Sarkozy, britų komiką Russellą Brandą ir Šiaurės Korėjos lyderį Kim Jong-Ilą.

G.Brownas iš trečiosios vietos praėjusių metų sąraše pakilo į 2010-ųjų sąrašo viršūnę, nes tikrai nėra geriausias britų stiliaus pavyzdys, rašo vyrų mados biblija laikomas mėnesinis žurnalas.

„Galbūt Prancūzijos prezidentui derėtų mažiau laiko nerimauti dėl savo ūgio, o daugiau laiko skirti rūpinimuisi savo stiliumi“, – rašo leidinys apie 1 m 65 cm ūgio N.Sarkozy, kuris, kaip teigiama, neretai avi batus paaukštinta pakulne.

Į prasčiausiai besirengiančių vyrų dešimtuką pateko ir Londono meras Borisas Johnsonas. Tuo tarpu 23-ejų britų aktorius Robertas Pattinsonas, romantinio filmo apie vampyrus „Saulėlydis“ žvaigždė, užkopė į pirmą geriausiai besirengiančių vyrų sąrašo, kuris bus pristatytas ketvirtadienį, vietą.

Vaikinų popgrupės „Take That“ nariai pasidalijo antrą vietą, trečioji atiteko alternatyvaus roko grupės „Arctic Monkeys“ vokalistui Alexui Turneriui, ketvirtą poziciją užėmė JAV stiliaus guru Tomas Fordas.  Šiame sąraše taip pat yra filmų apie Džeimsą Bondą žvaigždė Danielis Craigas bei Eltono Johno partneris Davidas Furnishas.

Garbingą aštuntą vietą geriausiai besirengiančių vyrų sąraše užėmė Didžiosios Britanijos pagrindinės opozicinės Konservatorių partijos lyderis Davidas Cameronas, kuriam prognozuojama pergalė šių metų rinkimuose.

Dešimtuką užbaigia futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas ir reperis Dizzee Rascalas. Neįprasta, kad tarp penkiasdešimties geriausiai besirengiančių vyrų atsidūrė ir savitu stiliumi garsėjanti dainininkė, manekenė bei aktorė Grace Jones, kuriai atiteko 42-oji vieta.

Ji papuošė šį sąrašą, nes sunku rasti vyrą, kuris su smokingu atrodo taip šauniai, rašo žurnalas.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius