15min be reklamos
2015 01 04, 14:04

Britų princas Andrew kategoriškai neigia dalyvavęs sekso orgijoje su nepilnametėmis

Bakingamo rūmai kategoriškiau paneigė, kad princas Andrew turėjo lytinių santykių su nepilnamete, ir paskelbė įtariamos aukos, kuri stengėsi išsaugoti anonimiškumą, pavardę, sekmadienį praneša britų spauda.
Didžiosios Britanijos princas Andrew
Didžiosios Britanijos princas Andrew / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bakingamo rūmai penktadienį jau paneigė tos moters Floridos teismui pateiktuose dokumentuose išdėstytus įtarimus, kad būdama nepilnametė ji būdavo verčiama turėti lytinių santykių su antruoju karalienės Elizabeth II sūnumi princu Andrew ir kitais žmonėmis, susijusiais su vienu nešlovę užsitraukusiu JAV finansininku.

Moteris, kuri šią savaitę pateiktuose teismo dokumentuose įvardijama tik kaip „Ieškovė Nr.3“, teigia, kad finansininkas Jeffrey Epsteinas vertė ją lytiškai santykiauti su princu Andrew Londone, Niujorke ir savo privačioje saloje Karibuose, per „orgiją su daugybe kitų nepilnamečių merginų“.

J.Epsteinas, kuris yra artimas 54 metų princo draugas, Jungtinėse Valstijose buvo nuteistas dėl kaltinimų, susijusių su nepilnamečių seksu. Minimos moters pateikti dokumentai yra dalis 2008 metų civilinės bylos, kuri buvo iškelta JAV vyriausybei ir kurioje federaliniai prokurorai yra kaltinami sudarę susitarimą dėl švelnesnės bausmės J.Epsteinui, nepasitarę su jo aukomis ir taip pažeisdami JAV Nusikaltimų aukų teisių įstatymą.

Šeštadienį kai kurie britų laikraščiai išspausdino seną nuotrauką, kurioje Andrew per liemenį laiko minimą moterį, tada – 17-metę. Sekmadienį du laikraščiai pranešė, jog Bakingamo rūmai paskelbė aiškesnį paneigimą dėl bet kokio nederamo elgesio.

„Kategoriškai neigiama, kad Jo Karališkoji Aukštybė Jorko kunigaikštis turėjo kokios nors formos seksualinių kontaktų ar santykių su Virginia Roberts. Pareikšti įtarimai yra neteisingi ir be jokio pagrindo“, – sakė Bakingamo rūmų atstovas, kurį citavo „The Daily Telegraph“ ir „Daily Mirror“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Princas Andrew
AFP/„Scanpix“ nuotr./Princas Andrew

Anksčiau Bakingamo rūmai neskelbė V.Roberts vardo. Penktadienį jie pareiškė, kad „bet kokios užuominos apie nederamus santykius su nepilnamečiais kategoriškai yra netiesa“.

Rūmų atstovas kol kas neatsiliepė į „Reuters“ prašymus pakomentuoti. Nors Didžiojoje Britanijoje seksas abiejų šalių sutikimu leidžiamas nuo 16 metų, beveik visose Jungtinėse Valstijose šis amžius yra 18 metų.

Žmonės, pateikiantys kriminalinį skundą dėl išžaginimo, Anglijoje turi teisinę teisę į anonimiškumą, jei nenusprendžia jo atsisakyti.

Su V.Roberts, kuri tvirtina buvusi J.Epsteino „sekso vergė“ 1999–2002 metais, advokatais susisiekti kol kas nepavyko.

Jorko kunigaikštis dešimtmetį buvo Britanijos specialusis atstovas tarptautinės prekybos ir investicijų reikalams. Šių pareigų Andrew atsisakė 2011 metais, kilus skandalui dėl jo ryšių su J.Epsteinu.

2008 metais Floridos teismas pasiuntė J.Epsteiną 18 mėnesių už grotų, kai finansininkas padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl skatinimo užsiimti prostitucija. Jis tebėra įtrauktas į lytinių nusikaltimų įvykdžiusių asmenų registrą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Britų karališkoji šeima (iš kairės): princas Edwardas su žmona Vesekso grafiene Sophie ir vaikais Louise ir Jamesu, Kornvalio hercogienė Camilla ir princas Charlesas, karalienė Elizabeth II, princas Andrew, princas Harry, Kembridžo hercogienė Catherine, princas Williamas ir princesė Eugenie
AFP/„Scanpix“ nuotr./Britų karališkoji šeima (iš kairės): princas Edwardas su žmona Vesekso grafiene Sophie ir vaikais Louise ir Jamesu, Kornvalio hercogienė Camilla ir princas Charlesas, karalienė Elizabeth II, princas Andrew, princas Harry, Kembridžo hercogienė Catherine, princas Williamas ir princesė Eugenie

 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką