2012 01 01, 17:48

Bučiniu pradėjusi 2012 metus, Lady Gaga prisipažino: „Svajonė išsipildė!“

Niujorko centre, Times skvere, Naujuosius metus bučiniu su miesto meru Michaelu Bloombergu pradėjusi garsioji Lady Gaga savo šou nudžiugino rekordinę minią. Sublizgėjusi skirtingais dėmesį traukiančiais kostiumais, po šventinio renginio dainininkė prisipažino esanti be galo laiminga dėl šios patirties.
Niujorko meras Michaelas Bloombergas ir Lady Gaga
Niujorko meras Michaelas Bloombergas ir Lady Gaga

Naujus 2012 metus Niujorke kartu su koncertavusia Lady Gaga, Justinu Bieberiu, Pitbulliu, „The Machine“, „The Band Perry“ ir kitais atlikėjais sutiko milijonas miesto gyventojų ir svečių. Lady Gaga miesto mero buvo pakviesta kartu paspausti mygtuką ir nuleisti tradicinį krištolinį rutulį, suskaičiavusį paskutines Kiškio metų sekundes.

Lady Gaga Naujųjų metų sutikimo koncerte Niujorke
Lady Gaga Naujųjų metų sutikimo koncerte Niujorke

Kelis kartus pakeitusi įspūdingus kostiumus, krištolinį rutulį Lady Gaga nuleido pati savo apranga primindama sidabru blizgantį rutulį – popdievaitė pasipuošė originaliu žvilgančiu rutulio formos galvos apdangalu.

Pavasariškai šiltą Naujųjų sutikimo vakarą Lady Gaga pabučiavo ne tik krištolinį rutulį, bet ir savo gimtojo miesto merą M.Bloombergą. Naujuosius metus pasveikino įspūdingi fejerverkai ir tona konfeti.

Netrukus po šventinio renginio Lady Gaga socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo dar karštais įspūdžiais: „Man net sunku žodžiais nusakyti tą jausmą, kuris buvo juntamas šį vakarą. Kažkas panašaus į poetišką beprotybę. Svajonė išsipildė.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką