15min be reklamos
2022 11 07, 12:11

Buvęs grupės „Duran Duran“ narys A.Tayloras kovoja su ketvirtos stadijos vėžiu

Buvęs grupės „Duran Duran“ gitaristas Andy Tayloras (61) kovoja su ketvirtos stadijos metastazavusiu prostatos vėžiu.
„Duran Duran“
„Duran Duran“ / Vida Press nuotr.

Šią žinią šeštadienį pranešė grupės „Duran Duran“ nariai, dalyvaudami Los Andžele įvykusioje įtraukimo į Rokenrolo šlovės muziejų ceremonijoje.

Įtraukimo į Rokenrolo šlovės muziejų ceremonija turėjo būti pirmas kartas po septyniolikos metų pertraukos, kai pirminis „Duran Duran“ penketukas kartu pasirodo scenoje. Deja, į šventė atvykę muzikantai – dainininkas Simonas Le Bonas, klavišininkas Nickas Rhodesas, bosistas Johnas Tayloras ir būgnininkas Rogeris Tayloras – atskleidė, kad Los Andžele vykusioje iškilmingoje ceremonijoje jų buvęs gitaristas A.Tayloras negalėjo pasirodyti dėl besitęsiančio vėžio gydymo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./„Duran Duran“
AFP/„Scanpix“ nuotr./„Duran Duran“

Los Andžele vykusioje ceremonijoje pasirodę grupės „Duran Duran“ nariai skaitė jausmingą A.Tayloro laišką. Jame gitaristas atskleidė, kad vėžio diagnozę išgirdo prieš ketverius metus. Jam buvo taikytas sudetingas gydymas, pratęsęs jo gyvenimą.

„Prieš kiek daugiau nei ketverius metus man buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos metastazavęs prostatos vėžys, – rašoma laiške.

„Daugelis šeimų patyrė lėtą šios ligos žudymą ir, žinoma, mes nesame kitokie, todėl šiandien kalbu kaip šeimos žmogus, bet su giliu nuolankumu grupei ir didžiausiems gerbėjams, kokius tik galima turėti, ir šiam išskirtiniam apdovanojimui. Turiu gydytojus, kurie yra kaip Rogersas ir Edvardsas, taikę tokį medicininį gydymą, kuris dar visai neseniai leido man tiesiog šokinėti. Nors dabartinė mano būklė nekelia tiesioginio pavojaus gyvybei, tačiau nėra jokių vaistų“.

Vida Press nuotr./Andy Tayloras
Vida Press nuotr./Andy Tayloras

A.Tayloro laiškė minėti Rogersas ir Edvardsas – tai prodiuseriai Nilas Rogersas ir Bernardas Edvardsas, dirbę su „Duran Duran“ per visą jų karjerą.

A.Tayloras pridūrė: „Pastaruoju metu po labai sudėtingo gyvybę pratęsiančio gydymo man sekėsi gerai. Taip buvo iki maždaug praeitos savaitės, kai patyriau nesėkmę, ir, nepaisant išskirtinių mano komandos pastangų, turėjau atvirai pasakyti, kad tiek fiziškai, tiek psichologiškai peržengsiu savo ribas.

A.Tayoloras nuoširdžiai apgailestavo ir teigė esantis nusivylęs, kad negalėjo dalyvauti svarbioje ceremonijoje.

„Dažnai abejojau, ar ateis ta diena. Tikrai velniškai džiaugiuosi, kad esu šalia ir tą dieną išvydau.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką