Buvęs Mariah Carey sutuoktinis Nickas Cannonas vėl taps dvynių tėvu: laukiasi jo nauja mylimoji

Nickas Cannonas (40) taps dar vienos dvynių poros tėvu. Televizijos asmenybė ir aktorius su mylimąja Abby De La Rossa (30) laukia, kol pasaulį išvys jųdviejų sūnūs, pranešė moteris, pasidalydamas jautrios fotosesijos kadrais.
Nickas Cannonas
Nickas Cannonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip jau minėta, Nickui Cannonui gims jau antra pora dvynių. Pirmosios – dvynių Moroccan ir Monroe – jis susilaukė su buvusia žmona Mariah Carey.

Šįkart Nickui Cannonui ir jo dabartinei mylimajai Abby De La Rossa gims du berniukai. Dėl pagausėsiančios šeimos nekantraujantys įsimylėjėliai šį nėštumą įamžino fotosesijoje.

Būsima mama nuotraukose vilki baltą vėjo lengvai plaikstomą suknią, o kitose nuotraukose jos krūtinę dengia įspūdingas perlų vėrinys.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia:

Žinia, kad Nickas Cannonas taps dar didesnio būrio vaikų tėvu pasirodė praėjus vos keliems mėnesiams po pranešimo, kad gruodį jam ir modeliui Brittany Bell gimė antra atžala – dukra Powerful Queen Cannon. 2017-aisiais jie susilaukė sūnaus Golden Cannon.

„The Sun“ rašo, kad pastaroji pora santykius nutraukė pernai, kaip teigiama, Brittany esant nėščiai. Su ja santykius aktorius užmezgė dar tebevykstant skyrybų su Mariah Carey procesui.

Kada tiksliai Nickas Cannonas pradėjo susitikinėti su Abby De La Rosa – neaišku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką