Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Buvusi serialo „Kosbio šou“ žvaigždutė Keshia Knight Pulliam susižadėjo

Buvusi JAV televizijos serialo „Kosbio Šou“ (The Cosby Show) mažoji žvaigždutė Keshia Knight Pulliam 2016-uosius sutiko mūvėdama naujutėlaitį sužadėtuvių žiedą.
Aktorė Keshia Knight Pulliam
Aktorė Keshia Knight Pulliam / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši aktorė anksčiau vaidino šiame itin populiariame seriale komiko Billo Cosbio sukurto personažo jaunesniąją dukrelę Radi; dabar šis aktorius yra patekęs į keblią padėtį dėl numanomo lytinio smurto prieš moteris.

Žinią apie sužadėtuves ji paskelbė per „Instagram“, įkėlusi nuotrauką, kurioje matyti jos naujasis tviskantis žiedas.

„Mielai praleisiu ne tik savo naujuosius metus, bet ir visą gyvenimą su šiuo vaikinu!!! #NeapsakomaiPamaloninta“, – rašė K.K.Pulliam.

Buvęs amerikietiškojo futbolo žaidėjas Edas Hartwellas, kuris anksčiau buvo susituokęs su JAV televizijos realybės šou žvaigžde Lisa Wu, pasipiršo jai Naujųjų metų išvakarėse.

Žinia apie šias sužadėtuves buvo paskelbta tuo metu, kai kadaise jos TV tėvelį vaidinusiam B.Cosby buvo pateikti kaltinimai dėl nepadoraus užpuolimo sunkinančiomis aplinkybėmis. Kaip pranešama, jis 2004 metų sausį apsvaigino Andrea Constand ir panaudojo prieš ją lytinį smurtą savo viloje Pensilvanijoje.

Prieš dešimtmetį per parodymus prisaikdintas B.Cosby prisipažino, kad turėjo seksualinį kontaktą su A.Constand, buvusia Temple'o universiteto darbuoja, tačiau tai esą įvyko abipusiu sutikimu. Tačiau Pensilvanijos policijos pareigūnai neseniai vėl atvertė šią bylą ir trečiadienį išdavė orderį B.Cosby areštui.

Priėmus sprendimą jį suimti, po kelių valandų 78 metų aktorius jau pasidavė policijai ir stojo prieš Montgomerio apygardos teismą. Preliminarus posėdis šioje byloje paskirtas sausio 14 dienai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius