15min be reklamos
2016 01 02, 18:47

Buvusi serialo „Kosbio šou“ žvaigždutė Keshia Knight Pulliam susižadėjo

Buvusi JAV televizijos serialo „Kosbio Šou“ (The Cosby Show) mažoji žvaigždutė Keshia Knight Pulliam 2016-uosius sutiko mūvėdama naujutėlaitį sužadėtuvių žiedą.
Aktorė Keshia Knight Pulliam
Aktorė Keshia Knight Pulliam / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši aktorė anksčiau vaidino šiame itin populiariame seriale komiko Billo Cosbio sukurto personažo jaunesniąją dukrelę Radi; dabar šis aktorius yra patekęs į keblią padėtį dėl numanomo lytinio smurto prieš moteris.

Žinią apie sužadėtuves ji paskelbė per „Instagram“, įkėlusi nuotrauką, kurioje matyti jos naujasis tviskantis žiedas.

„Mielai praleisiu ne tik savo naujuosius metus, bet ir visą gyvenimą su šiuo vaikinu!!! #NeapsakomaiPamaloninta“, – rašė K.K.Pulliam.

Buvęs amerikietiškojo futbolo žaidėjas Edas Hartwellas, kuris anksčiau buvo susituokęs su JAV televizijos realybės šou žvaigžde Lisa Wu, pasipiršo jai Naujųjų metų išvakarėse.

Žinia apie šias sužadėtuves buvo paskelbta tuo metu, kai kadaise jos TV tėvelį vaidinusiam B.Cosby buvo pateikti kaltinimai dėl nepadoraus užpuolimo sunkinančiomis aplinkybėmis. Kaip pranešama, jis 2004 metų sausį apsvaigino Andrea Constand ir panaudojo prieš ją lytinį smurtą savo viloje Pensilvanijoje.

Prieš dešimtmetį per parodymus prisaikdintas B.Cosby prisipažino, kad turėjo seksualinį kontaktą su A.Constand, buvusia Temple'o universiteto darbuoja, tačiau tai esą įvyko abipusiu sutikimu. Tačiau Pensilvanijos policijos pareigūnai neseniai vėl atvertė šią bylą ir trečiadienį išdavė orderį B.Cosby areštui.

Priėmus sprendimą jį suimti, po kelių valandų 78 metų aktorius jau pasidavė policijai ir stojo prieš Montgomerio apygardos teismą. Preliminarus posėdis šioje byloje paskirtas sausio 14 dienai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką