Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 16, 14:53

C.Delevingne nuotraukose – neatpažįstama: gerbėjai sutrikę, jaudinasi ir draugė M.Robbie

Rodos, rugpjūčio 12 d. aplankęs 30-metis modeliui Carai Delevingne džiugesio daug nesuteikė. Ne tik jos gerbėjai, bet ir artimiausi žmonės sunerimę dėl jos psichinės sveikatos – pastaruoju metu viešumoje Cara pasirodo itin prastos būklės.
Cara Delevingne ir Margot Robbie
Cara Delevingne ir Margot Robbie / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiuo metu modelio Caros Delevingne gerbėjai bei šeima nerimauja dėl jos psichinės sveikatos – apie tai byloja jos pastebimai pakitusi išvaizda.

Regis, modeliu susirūpino ir jos artima draugė Margot Robbie. „Oskarui“ nominuota aktorė šios savaitės pradžioje buvo pastebėta labai prislėgtos būsenos, kaip pranešama, po to, kai aplankė Carą Delevingne.

Paskutiniu metu C.Delevingne vardas užsienio žiniasklaidoje linksniuojamas dėl įvairių neprognozuojamo jos elgesio atvejų: nuo pakitusios išvaizdos, išbalusio ir pavargusio veido po festivalio „Burning Man“ iki svarbių praleistų renginių, tokių kaip naujausios mados kolekcijos pristatymas ir „Emmy“ apdovanojimai.

Po viešumoje pasirodžiusių antraščių ir nuotraukų, Carą Delevingne aplankė artimiausi žmonės – jos sesuo Poppy Delevingne ir Margot Robbie.

Pastaroji neseniai apsilankiusi pas artimą draugę, iš jos namų išėjo sutrikusi ir apsiašarojusi. Viešumoje pasirodžiusios nuotraukos sukėlė dar daugiau klausimų – ką pamatė M.Robbie ir kas vyksta su C.Delevingne?

Rugpjūčio 12 d. Carai Delevingne suėjo 30 metų ir šią progą ji atšventė keliaudama į Ispanijos Formenteros salą. Ten ji laiką leido su šeima ir artimais draugais, įskaitant Margot Robbie, Avril Lavigne bei Sienna Miller.

Portalas „The Sun“ rašo, kad jos dabartinė būklė gali būti susijusi su tuo, kad jai sukako 30 metų.

Interviu „Stylist“ neseniai modelis kalbėjo, kad nesitikėjo sulaukti tokio amžiaus.

„Tiesą sakant, nemaniau, kad sulaukusi tokio amžiaus būsiu gyva. Tiesiogine to žodžio prasme negalėjau sulaukti, kada man sukaks 30-imt, nes pastarasis dešimtmetis buvo sunkus: iš esmės vis dar esi paauglys, bet tau lemta būti suaugusiu. Visi tau kartoja, kad tai geriausias tavo gyvenimo laikas“, – kalbėjo C.Delevinge.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką