Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Céline Dion: „Džiaugsmas būti mama viską atperka“

Daugiau kaip du mėnesius dvynukus Nelsoną ir Eddy auginanti dainininkė Céline Dion įsisukusi į motinystės džiaugsmų sūkurį. 42-ejų atlikėjai namuose pagelbėja sesuo Linda ir motina Thérèse.
Celine Dion
Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.

Kalbėdama su prancūzų žurnalu „Gala“, C.Dion teigė vaikams atiduodanti visą save. „Kai padeda mama ir sesuo, man nereikia rūpintis buities darbais, tokiais kaip maisto gaminimas ar apsipirkinėjimas. Tačiau vaikų susilaukiau ne tam, kad jais nesirūpinčiau. Atiduodu mažyliams 200 – 300 procentų savęs. Keičiu vystyklus, maitinu krūtimi – atliekant šiuos darbus manęs niekas negali pakeisti“, – sakė ji. Dainininkė prisipažino, kad tai vargina, tačiau motinystės džiaugsmas viską atperka. „Kasdien mokausi auginti dvynukus, vis atrandu naujų paslapčių“, – šypsojosi C.Dion.

Ji prisipažino, kad po dvynukų gimimo spalio 23-ąją, kurį laiką neturėjo apetito, nuolat keitėsi nuotaika. „Buvau tarsi nesava. Vieną akimirką buvau laiminga, o kitą jaučiausi prislėgta. Tiesiog neturėjau laiko sau – vos spėdavau į dušą ir pavalgyti. Svarbiausias mano rūpestis buvo laiku pamaitinti mažylius. Nė nekalbu apie makiažą, tai buvo visai nesvarbu“, – motiniškais potyriais dalijosi C.Dion.

Ji su sutuoktiniu ir savo vadybininku Rene Angeliliu be dvynukų, kurių susilaukė dirbtinai pastojusi, turi sūnų Rene-Charlesą. Jam sausio gale sueis 10 metų. Berniukas taip pat buvo pradėtas dirbtiniu būdu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius