15min be reklamos
2022 12 08, 13:57

Celine Dion diagnozuota nepagydoma liga: dėl jos atlikėja atšaukė koncertus Europoje

Scenos divos Celine Dion (54) gerbėjai sukrėsti – jai diagnozuota nepagydoma neurologinė liga. Šią žinią ketvirtadienį ašarodama dainininkė paskelbė socialiame tinkle ir pranešė, kad serga retu „sustingusio žmogaus sindromu“, kuris sergančiuosius paverčia „statulomis“.
Celine Dion
Celine Dion / Vida Press nuotr.

Celine Dion buvo diagnozuotas sustingusio žmogaus sindromas, dėl kurio jos raumenys nekontroliuojamai įsitempia.

Dėl šios ligos sergantieji galiausiai tampa „žmonėmis statulomis“, nes palaipsniui kūnas sustingsta, nebegali vaikščioti ar kalbėti.

Nors ši liga nėra išgydoma, yra būdų, kurie sulėtina ligos progresavimą, o Celine Dion atskleidė, kad daro viską, ką gali, kad sumažintų simptomus.

Vida Press nuotr./Celine Dion
Vida Press nuotr./Celine Dion

54 metų dainininkė ketvirtadienį su ašaromis akyse kreipėsi į savo gerbėjus „Instagram“ vaizdo įraše, kuriame atskleidė, kad dėl to buvo priversta atšaukti savo gastroles Europoje.

„Sveiki visi, atsiprašau, kad taip ilgai negalėjau su jumis susisiekti. Labai jūsų visų pasiilgau ir negaliu sulaukti, kada galėsiu būti scenoje ir kalbėtis su jumis asmeniškai.

Kaip žinote, visada buvau atvira knyga ir anksčiau nebuvau pasiruošusi ką nors pasakyti, bet dabar esu. Ilgą laiką susidūriau su sveikatos problemomis, todėl man buvo labai sunku kalbėti apie viską, ką išgyvenau.

Neseniai man buvo diagnozuotas retas neurologinis sutrikimas, vadinamas sustingusio žmogaus sindromu, kuriuo serga vienas iš milijono žmonių. Nors vis dar mokomės apie šią retą būklę, dabar jau žinome, kad būtent ji sukelia visus mano spazmus“, – gerbėjams pasakojo C.Dion.

Pasakodama apie tai, kokią įtaką jai padarė ši liga, Celine tęsė: „Deja, šie spazmai turi įtakos kiekvienam mano kasdienio gyvenimo momentui, kartais sukelia sunkumų vaikštant ir neleidžia man naudotis balso stygomis dainuojant taip, kaip anksčiau.

Man skaudu šiandien jums pranešti, kad tai reiškia, jog vasario mėnesį negalėsiu atnaujinti savo gastrolių Europoje. Tačiau dabar kartu su manimi dirba puikūs gydytojai, šalia yra ir mano brangieji vaikai, jie mane palaiko ir teikia pagalbą.“

Celine Dion pirmą kartą apie savo sveikatos problemas užsiminė dar šių metų sausio mėnesį, kai atšaukė savo pasaulines gastroles po Šiaurės Ameriką.

Apie tai ji pranešė praėjus trims mėnesiams po to, kai dėl tų pačių sveikatos problemų jai teko atšaukti Las Vegase turėjusį įvykti sugrįžimo koncertą.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką