2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Cliffas Richardas neigia jam mestus kaltinimus dėl lytinio nusikaltimo

Britų muzikos veteranas Cliffas Richardas ketvirtadienį pareiškė, jog jam metami įtarimai dėl lytinio nusikaltimo yra „visiškai klaidingi“.
Cliffas Richardas (centre)
Cliffas Richardas (centre) / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lytis

„Jau daug mėnesių žinau apie nepagrįstus įtarimus dėl istorinio nepadorumo, kurie sklando internete. Šie įtarimai yra visikai klaidingi“, – sakoma atlikėjo pareiškime, paskelbtame po to, kai tyrimą atliekantys pareigūnai atliko kratą jo namuose.

„Iki šiol aš nenorėjau sureikšminti šių įtarimų į juos atsakydamas, nes tai būtų tiesiog įpylę daugiau žibalo. Tačiau šiandien policija apsilankė mano bute Berkšyre be jokio pranešimo man, iš pažiūros – tik spaudai“, – nurodoma jame.

„Šiuo metu manęs nėra Jungtinėje Karalystėje, tačiau ir taip aišku, aš visaip bendradarbiausiu, jeigu tik policija norės su manimi pasikalbėti. Nors šios dienos kaltinimai yra visiškai klaidingi, kol nebaigtas policijos tyrimas, nedera daugiau nieko sakyti“, – pareiškė atlikėjas.

Pietų Jorkšyro policijos atstovas patvirtino, kad atlikta krata yra susijusi su įtariamu lytiniu nusikaltimu, kuris galėjo būti įvykdytas devintajame dešimtmetyje ir su kuriuo susijęs berniukas, tuo metu neturėjęs 16 metų.

„Scanpix“ nuotr./Cliffas Richardas
„Scanpix“ nuotr./Cliffas Richardas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką