Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Clinton „sujaudino“ penkerius metus Brazilijoje gyvenusio berniuko susitikimas su tėvu

JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton ketvirtadienį pareiškė, kad ją „sujaudino“ penkerius metus Brazilijoje gyvenusio berniuko susitikimas su tėvu.
Hillary Clinton
Hillary Clinton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Tėtis Brazilija

„Aš sujaudinta, kad devynerių metų Seanas Goldmanas ir jo tėvas Davidas Goldmanas šiandien vėl susitiko Rio de Žaneire, ir kad jie dabar skrenda namo į Naująjį Džersį“, – sakoma H.Clinton pareiškime.

Valstybės sekretorė padėkojo už pagalbą ir sėkmingą pabaigą „daugeliui Kongreso narių ir daugeliui prisidėjusių šalių čia (JAV) bei Brazilijoje“.

„Mes taip pat esame dėkingi už pagalbą ir bendradarbiavimą Brazilijos vyriausybei, kuri laikėsi savo įsipareigojimų Hagos konvencijai dėl tarptautinio vaikų grobimo“, – sakė ji.

„Siunčiu šilčiausius sveikinimus tėvui ir sūnui, kurie pirmą kartą po penkerių metų švęs Kalėdas kartu“, – pridūrė H.Clinton.

Kiek anksčiau Brazilijos televizija parodė, kaip tėvas ir sūnus Goldmanai išvyksta užsakytu privačiu lėktuvu iš Brazilijos į Jungtines Valstijas.

Vos prieš tris valandas, Aukščiausio šalies teismo sprendimu, berniukas buvo perduotas tėvui Rio de Žaneiro JAV konsulate.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius