Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

#CoupleGoals: Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas per MTV šou pavergė gerbėjus savo meile

Niujorke vykusiuose MTV vaizdo klipų apdovanojimuose bene ryškiausiai švietė Jennifer Lopez žvaigždė – ji buvo įvertinta už visos karjeros nuopelnus. Ypač tuo džiaugėsi dainininkės mylimasis Alexas Rodriguezas, o ji neliko skolinga – per padėkos kalbą jo adresu skriejo patys gražiausi meilės žodžiai.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Atgarsiai po įspūdingo Jennifer Lopez šou per MTV apdovanojimų ceremoniją netyla iki šiol – jos pasirodymas truko per 10 minučių, per kurias dainininkė atliko garsiausius savo karjeros hitus.

Tradiciškai Jennifer Lopez pasirodymai žavi ir dėl išskirtinės choreografijos bei kostiumų, kurių dainininkė spėjo pakeisti net kelis.

Išsižioję Jennifer Lopez šou stebėjo ne tik žiūrovai, bet ir Alexas Rodriguezas – jis audringai palaikė savo mylimąją, filmavo jos pasirodymą telefonu kaip pats didžiausias superfanas ir negailėjo susižavėjimo šūksnių.

VIDEO: Jennifer Lopez Performs 'Get On The Floor', 'Love Don't Cost A Thing' & More | 2018 VMAs

Net MTV savo „Twitter“ paskyroje po renginio parašė: „Raskite kažką, kas į jus žiūrės taip, kaip Alexas Rodriguezas žiūri į Jennifer Lopez“.

O dar ir prieš renginį, žengiant raudonuoju kilimu, Alexas Rodriguezas į savo moterį žvelgė tarsi įsimylėjęs paauglys – ją pozuojančią fotografams ir pats fotografavo telefonu, norėdamas įamžinti jos grožį ir pats turėti savų nuotraukų iš šio ypatingo vakaro.

Tačiau ne vien Alexas Rodriguezas dėl savo mylimosios yra pametęs galvą – ir pati Jennifer Lopez neslepia jo dėka esanti laimingesnė nei kada nors anksčiau. Atsiimdama svarbųjį apdovanojimą per padėkos kalbą ji negailėjo mylimajam gražių žodžių, kurie sujaudino tūkstančių širdis.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas

„Alexai – tu esi mano siela dvynė. Mes kaip vienas kito veidrodžio atspindžiai, – į mylimąjį viešai kreipėsi Lopez. – Mano gyvenimas saldesnis ir geresnis su tavimi, nes tu man kasdien padedi suprasti, kad dangus – ne riba, kad visata – begalinė, ir kiek mes galime pasiekti kartu su meile, pasitikėjimu ir supratimu. Yra dar tiek daug ko padaryti, ko patirti – ir nėra nieko, su kuo mieliau tai daryčiau. Mažyti, tu esi mano mačo ir aš tave myliu“.

VIDEO: Jennifer Lopez padėkos kalba per MTV vaizdo klipų apdovanojimus

Nieko nuostabaus, kad po tokio meilės kupino vakaro daugelis žinutes apie Jennifer Lopez ir Alexą Rodriguezą palydėjo grotažymėmis #RelationshipGoals (liet. santykių tikslai) ir #CoupleGoals (liet. poros tikslai).

„Jei tavo vaikinas nepalaiko tavęs taip kaip Alexas Rodriguezas palaiko Jennifer Lopez, tada tau reikia naujo vaikino“, – ir tai tik viso labo viena žinutė iš socialinių tinklų, o panašių po MTV apdovanojimų dabar – apsčiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius