Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 12, 21:14

Dainininkas Filipas Kirkorovas ir jo sumušta režisierė Marina Jablokova susitarė dėl taikos susitarimo

Viena garsiausių Rusijos popmuzikos scenos žvaigždžių Filipas Kirkorovas ir premijos „Auksinis gramofonas“ ceremonijos režisierė Marina Jablokova, kuri teigia, kad dainininkas ją sumušė, susitarė sudaryti taikos susitarimą.
Koncerto akimirka
Filipas Kirkorovas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Artimiausiu laiku jis bus pasirašytas. Dabar aptariamos paskutinės detalės. Byla bus užbaigta taika“, – sakė sekmadienį M.Jablokovos advokatas Sergejus Žorinas.

Pasak jo, F.Kirkorovas sumokės M.Jablokovai „nemažą piniginį atlygį, kuris eis ne M.Jablokovai, o iš karto į labdaros fondą“.

S.Žorinas nenurodė atlygio sumos, kol nepasirašyti visi dokumentai.

Prieš dvi dienas F.Kirkorovas pareiškė, kad nori sudaryti taikos susitarimą su jo sumušta programos „Auksinis gramofonas“ režisieriaus padėjėja M.Jablokova.

„Prašau atleisti, pasiryžęs atsiprašyti asmeniškai ir viešai už tai, ką aš padariau jai“, – pareiškė F.Kirkorovas interviu, kuris buvo parodytas penktadienį Pirmojo kanalo laidoje „Tegu kalba“.

Jis pareiškė, kad norėtų sureguliuot problemą taikos susitarimu.

„Aš norėčiau, žinoma, kad mes pasirašytume taikos susitarimą. Aš pasiryžęs moraliniam ir materialiniam jai padarytos žalos atlygiui. Jos teisė – kaip panaudoti šiuos pinigus ir kokią sumą ji paskelbs ir ar paskelbs: jeigu net nepasakys, aš pats atnešiu, man net sakyti nereikia“, – teigė F.Kirkorovas.

Kaip jau pranešta, gruodžio 6 dieną per pasirodymo „Auksinis gramofonas“ ceremonijoje repeticiją F.Kirkorovas šiurkščiai pareiškė nepasitenkinimą dėl to, kad į jį nukreiptas prožektorius.

Ceremonijos antroji režisierė M.Jablokova paprašė, kad dainininkas palauktų, kol apšvietimas bus sureguliuotas, bet jis ėmė ją koneveikti necenzūriniais žodžiais, pribėgo prie moters ir pradėjo ją mušti. Nukentėjusioji padavė pareiškimą į miliciją, prašydama iškelti baudžiamąją bylą, ir atsisakė sudaryti taikos susitarimą.

Vėliau F.Kirkorovas viešai atsiprašė M.Jablokovos. Jis pareiškė, jog yra pasibaisėjęs dėl to, kas įvyko, ir paaiškino savo elgesį rimta liga, kurios priepuoliai jį kamuoja du kartus per metus ir per kuriuos jis praranda atmintį.

Gruodžio 9 dieną F.Kirkorovas sugrįžo iš Izraelio, kur Tel Avivo klinikos neurologijos skyriuje buvo patikrinta jo sveikatos būklė. Gydytojai pareiškė, kad incidentas su M.Jablokova – nervų nesuvaldymas, o ne psichikos liga.

Rusijos popmuzikos scenos žvaigždė ne pirmą kartą įsivelia į skandalus dėl netinkamo elgesio. 2004 metais dainininkas viešai įžeidė žurnalistę Iriną Arojan.

Spaudos konferencijoje Rostove prie Dono konferencijoje vietos laikraščio žurnalistei I.Arojan pasiteiravus F.Kirkorovo, kodėl jo kūryboje tiek daug jau skambėjusių kūrinių naujų versijų, dainininkas ėmė plūstis necenzūriniais žodžiais ir pareikalavo jos išeiti iš salės.

Po šio incidento internete buvo pradėta I.Arojan gynimo kampanija, paskatinusi dainininką viešai atsiprašyti žurnalistės.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką